2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ...خاهرای گلم اگ‌موافق هستین بیاین برای ازدواج خوبمون ی چله برداریم اگ‌موافق هستین بگید باهم بخونیم 

دوستان برای ازدواج خوبم واسم دعا کنید 🙏🙏🙏همسنای من همشون ازدواج کردن بچه بزرگ دارن .من خجالت میکشم پیش کسی برم و سنمو ب رخم بکشن یا حرفی از ازدواج بزنن ..خدایا تورو قسم میدم ب ابروی حضرت زهرا خودتت امسال ی بخت خوب نصیبم کن تا بدونن منم خدایی دارم 😭😭😭خدایااا کم اوردم دیگ‌ قلبم جای واسه زخم زبون نداره 💔💔
2731
پسرم

شما ک پسرین حق انتخاب دارین 

دوستان برای ازدواج خوبم واسم دعا کنید 🙏🙏🙏همسنای من همشون ازدواج کردن بچه بزرگ دارن .من خجالت میکشم پیش کسی برم و سنمو ب رخم بکشن یا حرفی از ازدواج بزنن ..خدایا تورو قسم میدم ب ابروی حضرت زهرا خودتت امسال ی بخت خوب نصیبم کن تا بدونن منم خدایی دارم 😭😭😭خدایااا کم اوردم دیگ‌ قلبم جای واسه زخم زبون نداره 💔💔
2740
دخترین؟

اشتباه فک می کنی آدم وقتی یه مشکلی داره فک می کنه خودش تو دنیا که اینجوریه ولی این مورده تو خیلی زیاده نی نی سایتو نگاه نکن اینا اکثرن همشون از ۱۵ ازدواج کردن و کلا نی نی سایت مذهبی زیاد داره اوناییم که خیلی مذهبین زود ازدواج می کنن ،خلاصه در حال حاضر کلی مجرد داریم یعنی اینجوری شده قبلا ب این‌ شدت نبود

2706