2733
2734
عنوان

شمام اینطوری میشین؟!؟

121 بازدید | 18 پست

من موقع هایی که مریضم یا نزدیک پریودمه 

نفس کشیدن راه افتادن همه ی کار آدما رو مخمهههههه😐

از همه هم بدم میاد

بعد حفظ ظاهرم نمیتونم کنم

مثلا سرکار خیلی سرسنگین میشم همه میپرسن چیشده

و من فقط بی دلیل از همشون متنفرم😐🤣

همیشه اینطوری نیست میگم نزدیک پریودی یا خیلی مریض و خسته باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره ولی یه چند ماهی میشه دائم الپریودم از همه بدم میاد😂

|•همون آب_آلبالو•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
بجز گوربا🤩😄

دقیقاا😂😍

|•همون آب_آلبالو•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
اره گوربه ها عشقن😍👍🏻😂

خیلیی🥹

چرا مگه اخلاقش چطوریه؟

همش سوال میپرسه حتی سوال های تکراری مثلا زن داداش اب میتونم بخورم  و...  یا دارع با صدای بلند ادا درمیاره چرت وپرت میگه مثلا یه چیزی داری میخوری ذل میزنه بهت میگه الان خیلی داری لذت میبری؟؟ 🥲 کلا ببینیش رومخه وبه شدت انرژی خواررر هرکس میبینتش ازدستش کلافه میشه 

2706