2737
2734
عنوان

متاسفانه حرف های خوبی نزد

180 بازدید | 9 پست

سلام

دیروزش کارت منو گرفت خرید کرد

امروزم کلی فحش داد میگم زشته دختر فحش بده

چطوری یک دختر میتونه باهات بیاد خرید و براش خرید کنی

فرداشم فحشت بده

چرا دخترا اینطوری هستن

البته احساس کردم از محب زیاد پیش،خودش گفته هرچی خرج کنه حقشه بهای عشقشو میده بذار بده

ولی نکنید اینکاررو قدر پسری،که قدرتونو میدونه بدونید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تا الان خرج همشونو دادم چنین چیزایی ندیدم دیدم حتما قدرشو میدونم 🙂🤌🏻

مجرد هستم 😊 یا امام رضا جانم ، به حق « یا جوادالائمه » برسون همه رو به حاجتشون منه حقیر هم بین اونا انشالله 💚☘️ خدارو قسم میدم به آبروی پاک خانم فاطمه الزهرا هرکس برای حاجتم دعا کرد خداوند اول خودشو حاجت روا کنه انشالله ❤️ ‌‌.           ‌‌                                                                                       « السلام علیک یا ضامن آهو السلام علیک یا غریبا الغربا السلام علیک یا معین الضعفاء و الفقراالسلام علیک السلطان اباالحسن علی بن موسی الرضا »                                                                                                                           « اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْن وَ عَلی عَلَیِ بْن الْحُسَین وَ عَلی اَوْلادِ الْحْسَیْن وَ عَلی اَصحابِ الْحُسَین »   
2731
ملینا جون اینا لیاقتتو ندارن ولشون کن

🤣🤣🤣

مجرد هستم 😊 یا امام رضا جانم ، به حق « یا جوادالائمه » برسون همه رو به حاجتشون منه حقیر هم بین اونا انشالله 💚☘️ خدارو قسم میدم به آبروی پاک خانم فاطمه الزهرا هرکس برای حاجتم دعا کرد خداوند اول خودشو حاجت روا کنه انشالله ❤️ ‌‌.           ‌‌                                                                                       « السلام علیک یا ضامن آهو السلام علیک یا غریبا الغربا السلام علیک یا معین الضعفاء و الفقراالسلام علیک السلطان اباالحسن علی بن موسی الرضا »                                                                                                                           « اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْن وَ عَلی عَلَیِ بْن الْحُسَین وَ عَلی اَوْلادِ الْحْسَیْن وَ عَلی اَصحابِ الْحُسَین »   

هی برادر فحش که خوبه سرکار الیه تو گوش ما زدن همین پریروز☺ 

آقا هستم آقا هستم آقا هستم                           درخواست دوستی ممنوع                               لایک نکنید کامنت نزارید زیر پستم به جز استارتر کسی ریپ نزنه لطفا😊                                    حسین دعای مستجاب مادرم                       

شما کامل توضیح ندادی

ولی بهتره وقتی ایشون حالشون خوش نیست

چند ساعت ازشون فاصله بگیرید

تا موقعی که خودشون باهاتون ارتباط بگیرن

و بعد ازش توضیح بخواین برای رفتارش

شاید ایشون حال مساعدی نداشته اون لحظه

برای بچه هایی که از نوشتن انشا بیزارند🌙https://t.me/Screenwriter99(انشاهایی با موضوع های مختلف از سناریو های ذهن خودم❤️😎😂

خودتو بزار جاي دوست دخترت . اگر 4 - 5 بار با پسرهاي ديگه رل زده باشي و اونها اولش برات پول خرج كرده باشن و بهشون اعتماد كرده باشي ولي آخرش ببيني همون پسرها بهت خيانت كردن دفعه ي بعدي كه رل بزني با پسري كه برات پول خرج ميكنه چه برخوردي داري ؟ معلومه كه ميگي همه ي اينها لنگه ي همديگه ن و بايد اونها رو تيغ زد و وظيفشونه . بايد تيغ زد و فحششون هم داد . اينها همه شون آخرش قراره خيانت كنن . اين دوستي ها همينه . اگر ميخواي احترام ببيني بايد از اين دختر خواستگاري كني تا كاملا بهت اعتماد كنه . اونوقت بهت احترام ميزاره . 

2738