2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حق داشتی 

چون هر چقدرم مادر شوهر خوب باشه هر روز ببینیش باهاش برخورد داشته باشی بلخره حرف حدیث پیش میاد دعوا میشه

اصلا هر جقدر با خانواده شوهر دور تر زندگی بهتر پر از ارامش

و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛
2728

نه 

مام چند سال باهمیم سر همین بهم خورد 

تاپیکمو ببین

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

عزیزم توقع داشتی همین اول کاری توروترجیح بده حداقل بعدازدواج کم‌کم روش کارمیکردی الان خیلی‌ها گفتن اوناروترجیح دادبه توالان خودت بین خانوادت وخواستگارکدومشونوترجیح میدی

2738

همون بهتر بهم خورد 

ولی از ی طرف خوبه ها شما میتونید اونجا زندگی کنین تا خودتونو جمع کنید و جدا بشید 

ولی وقتی با این ی حرف بعم خورد همه چی قاعدتا هر وقت دگ ای هم ک میخاستی جدا زندگی کنی الم شنگه میکردن 

خوب کردی که همین اول نظرتو گفتی  الان بهم خورد بهتر از این بود که وقتی وارد زندگی مشترک میشدین ...

اون خاستگاره بعدچطوری خانوادشوکه یک عمربراش زحمت کشیدن به یک دختره تازه اشناشده ترجیح بده اسی میتونست بعدازدواج کم‌کم رومخش کارکنه

عزیزم توقع داشتی همین اول کاری توروترجیح بده حداقل بعدازدواج کم‌کم روش کارمیکردی الان خیلی‌ها گفتن ا ...

چه حرفیه میزنی 

یعنی بعد از ازدواج و تموم شدن کار دبه کنه و حرفش رو عوض کنه ؟!

از این دست آدم ها متنفرم 

استارتر کار درستی کردی گفتی 

ازدواج یعنی استقلال و زندگی تو یک ساختمان یعنی عدم استقلال 

مسأله اولیه و مهمی هست 

2706