2737
2739
عنوان

دلم شوهررر میخواد دیگ خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 4343 بازدید | 140 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواستم بگم برا منم دعا کنید فک کردم اسی ۲۵ سال ب بالاس حداقل 

سنشو ک دیدم دهنم سرویس شد 

۲۰ سال خیلی کم نیس برا شوهر؟

💙💙عضو گروه آبی 💙💙دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳  استارت.قدم ۱۵۸. وزن اولیه ۷۰ و ۴۰۰ 😐🌚

اصلا اون چیزی ک از بیرون ب نظر میرسه نیس گلم.شوهرتو با چشممممم خیلییی باز انتخاب کن همه چیزشو در نظر بگیر ک بعد اگ تو زندگیت یکم ساز مخالف زد باهات بگی ۴تا ویژگی خوب ک داره🥲😁خلاصه اینک هیچ خبری تو متاهلی نیس.

بخشش‌مکرر،تکرار‌مجدد‌میاره...🙂
2731
برای ازدواج موفقت دعا میکنم🌹 ✨اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ ف ...

شما برای من صلوات فرستادید امروز یه اتفاق افتاد که امید داشته باشم خیلی ممنونم ازت حاجت روا بشی انقد که قلبت پاکه میشه برای سلامتی مادرم هم دعا گنی و قبولی کنکورم شما به خدا نزدیکی قدر خودتو بدون

۲۰سالته بابا چه خبره مگه من ۲۲سالمه متنفرم ازازدواج  سنی نداری که به نظرم به خاطره سنته

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.
2738
یه پسر دارم این تیرماه میشه ۲۰سالش بگو بینم چی داری از خودت،😅😅😅😅🤦مادر شوهر لارج و مهربون امروزی ...

من تا حالا مادر شوهر از نزدیک نی نی سایت ندیده بودم😂😂🤦🏻‍♀️

خدایی که به شدت کافیست...🌱
شما برای من صلوات فرستادید امروز یه اتفاق افتاد که امید داشته باشم خیلی ممنونم ازت حاجت روا بشی انقد ...

سلام ممنونم از لطفت 

خداروشکرررررر🥺

من که بنده روسیاه خدام ولی چشم ۱۰۰ صلوات میفرستم

التماس دعا دارم🌹

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2706