2733
2734
عنوان

اونایی که لیرز میرن جسله ای چقد پول میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4394 بازدید | 176 پست
بپرس بگو خانم بیکینی چجوریه😐😂😂😂😂

همه میگن بعد یه مدت عادی میشه

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مممنونم عزیزم مرسی💗

موفق باشی ♥

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2731
اون مدت والا تمومی نداره🤣🥲میگن شارژش کم میشه باز ولی خب مجبوری بری ك

همه اینا به کنار 

اون اعصاب خوردی که موهاش نمیره چی؟ 

این دفعه رفتم لیزر خانومه میگفت الان 12،13 جلسه اس میام ولی بازم بیکینی در میاد، اپراتور هم میگفت هر ماه بیا تا بره 

لامصب بیکینی خیلی مقاومه

به نظر من بهترین هدیه ای که میتونی به خودت بدی لیزر رفتنه . خجالتو بیخیال جلسه اول خجالت داره ولی بعدش عادی میشه برات حتمااااااااااا برو. من جلسه ای ۴۵۰ میدم «بی.کیتی ، ساق پا. خط ناف ، زیر بغل و پشت ران » دستگاهم تیتانیوم این ماه جلسه چهارمم بود 

2706