2733
2734
خیلی میترسم،، نامزدمم خیلی اصرار داره نرم ضرر داره

نوره بزن خب 

من فقط بخاطر مشکل شرعیش نمیرم 

البته برای من کم پشت هم شده اگه لیزر کنم اونجاهایی که مو در نمیاد باز مو در میاد🙁

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
شایدم رفتم🤣🫠ولی خب خجالت میکشم 🙄🫠

بیکینی میخاهی بری اونجارو واست سخته ؟؟ 

اول بقیه جاهای برو بعدا یواش یواش روت باز شد بقیه رو برو

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شایدم رفتم🤣🫠ولی خب خجالت میکشم 🙄🫠

من لباس رکابی بالای زانو میپوشم .

فک کنم فقط منم که لخت نمیشم.

لباس رکابی که آزاد باشه تنگ نباشه، خودشون هرجاکه لازمه لباسو میزنن کنار دوباره برمیگردونن سرجاش. خیلی راحت

در کل درک میکنن و هرجوری دوس داری باهات رفتار میکنن. 

جلسه ای که این لباسو نپوشیده بودم، شالمو کشیده بودم روی خودم، باز ایشون به ترتیب انجام میدادن و شال و میکشیدن سرجاش. 

خجالتی نیستم. ولی وقتی میشه رکابی پوشید و مانع هم نمیشه چرا نپوشید

موها حتما باید بلند باشن یا نه خیلی کوتاه و کرکیم باشه عیب نداره؟ 

اندازه یکی دو سانت باشه 

کرک هم باشه میکنه

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
همه بخاطر این یمورد 😂😂😂🥲دارن چیکارمیکنن  ماهم همینیم خاهر

😂😂 خیلی با خودم کلنجار رفتم ک بتونم برم ببینم میشه😢

وقتی یه نظری میدم باب دلت نیس لازم نیس ریپ بزنی باشه عزیزم؟😊
وای اینو‌منم شنیدم ولی میگفتن یکیش اینه😐😂😂خدایی باز خوبه خانمنا🦦

منکه خجالت میکشم😑😅

😂😂 خیلی با خودم کلنجار رفتم ک بتونم برم ببینم میشه😢

من یبار رلتن لیز یکی تتوعام دیدم عینک زد خوشالللل شدما بعد دوباره رفتم کیلینیک بعضیا هی میگفتن پوزیشن داره و فلان بهمان منصرف شدم

🌙
نوره از ریشه نمیکیره بعد نوره روشن میكنه؟؟ رفع تیرگی؟ 

من اینجا خیلییییی دیدم که از نوره راضی بودن هم خواص درمانی داره هم میگن روشن میکنه هم کم پشت میکنه 

منم گرفتم میخوام اونم بزنم 

منم ولی خیلیا میرنا😐😂یسری دیدم دختره ۱۸.۱۹سالشه اومده میگ لیزر فول بادی هی میخام رو خودم کار کنم ن

اون مرکزی که من میرم 99 درصد زنا برای فول بادی میان

من فقط برای زیر بغل میرم😶😂

اوم،، حالا مطمئنید لیزر ضرر نداره رو باردار شدن؟ 

اره مطمئنم اشعه لیزر فقط به پیاز مو میرسه و هیچ خطری نداره

2706