2733
2734
عنوان

اونایی که لیرز میرن جسله ای چقد پول میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4392 بازدید | 176 پست
گفتم شاید میخاهی بری واسه کل بدن  میخاهی اطلاعات جمع کنی

شایدم رفتم🤣🫠ولی خب خجالت میکشم 🙄🫠

یعنی چی که ما انسان را در رنج آفریدیم و زندگی او مملو از رنج‌هاست؟می‌خوام صد سال سیاه نمی‌آفریدی.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب نمیگین که میگم یعنی باید کل لباسارو دراورد و یه جا دراز کشید همین مگه نه؟ 

بستگی داره

اول لباس هات رو درمیاری فقط لباس زیرات میمونه 

وقتی نوبت به اون قسمت ها رسید لباس زیر رو درمیاری

منظور از اول نیست

اول صورت دست پا زیر بغل و ... ....

آخر سر اون قسمت ها

2731
خوشبختم قشنگم🩷😍🦋

عزیزی🥰❤️

این افراد لطفاریپلای نکنندعزیزان معتقد به افراط در دین و خشک و مذهبی /تویی ک نمیزاری بچت بره بیرون چون جامعه خرابه/ افراد فاقد بلوغ فکری و ذهنی/bts fans                                    نظرت با من متفاوته؟ریپ نکن عزیزم من خودم میتونم تصمیم بگیرم عزیزم هیچ وقت با نظر یک کاربر از راه خودم بر نگشتم پس؟نظر متفاوتتون رو بزارید کنار چای میل کنید (مودبانه ترین حالت🥰) این کاربر هیچ گونه علاقه ای به حرف زدن با شما نداره  بچه ها نخندینا ....🖤                                 بیستون که هیچ دماوندم گر سد بشو ؟ هدفم قسمت من بوده و باید بشود ما همچنان هستیم بر آن عهد که با خود بستیم🌱❤
بله صفر نشده ولی خیلی کم پشت و کمتر شده بیشتر جایی که موهاش به صفر میل کرد ساق پام بود بعد تمو ...

وای چقدر خوب مرکزی که میرین تو تهرانه؟اگه جسارت نباشه میشه مرحمت کنین مرکزی که میرین رو معرفی کنین ممنون میشم.

برای بیکینی باید دراز بکشید و کف پات رو به هم وصل کنی یه مثلث تشکیل میشه نمیدونم تونستم بگم یا نه😅

🫠بقیه جاهام پوزیشن داره؟ 

یعنی چی که ما انسان را در رنج آفریدیم و زندگی او مملو از رنج‌هاست؟می‌خوام صد سال سیاه نمی‌آفریدی.
2738
نبابا😂🫤🫤🫤یه حرکتایی میزنی که تو متاهلیت قفله 

خب بگو سربسته🫠چیا مثلا

2706