2733
2739
عنوان

چرا تو مغزم نمیرهههه😐😐

103 بازدید | 11 پست

امشب هرچی میخونم تو مغزم نمیرهههه😐😐

فقطم امشب اینجور شدم یا درس خیلی پیچیدس یا مغز من امروز لج کرده، خسته یا کم خوابم نیستم ک بگم دلیلش اینه ای خدااا، بدبختانه لج کردم امشب باید درس تموم شه😐

اینجانشد‌اون‌دنیا‌باشه‌قرارِ‌منو‌تو... :)❤️‍🩹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید ذهنت درگیره 

به خودت استراحت بده

مهندس نفت هستم🤩                                                 هرگز نخواب کوروش ای مهر آریایی بی نام تو وطن نیز نام و نشان ندارد👑❤      مامان دوتا نی نی دوقلو🥲😍❤       درخواست دوستی بی دلیل قبول نمیکنم پیشاپیش عذر میخوام🤍
2728
2740

تازه من امروز یععالمه هم گریه کردم حالم بدجور گرفتس

اگر منو تو یه تاپیک دیدین  یه دوتا فش بدین برم بشینم سر درسم آدم بشو نیستم      از سال ۹۸ با سایت اشنا شدم   دنیای عجیبیه نی نی سایت 😅   🤭      اوضاع خیلی بی ریخته    تو ک تا اینجا اومدی  برای قبولیم ی صلوات بفرس برام 🙃 
تازه من امروز یععالمه هم گریه کردم حالم بدجور گرفتس

ای بابا چراااا؟

تو هم مث من کنکوری؟ اینجوری میشی مث من مثلا یه سوالو ۱۰ بار بخونی؟

اینجانشد‌اون‌دنیا‌باشه‌قرارِ‌منو‌تو... :)❤️‍🩹
ای بابا چراااا؟ تو هم مث من کنکوری؟ اینجوری میشی مث من مثلا یه سوالو ۱۰ بار بخونی؟

ارع بابا اصن امروز صبح یه چی خوندم بعدش تا الان دیگ هیچ استراحت میکنم دارم خیر سرم همش با استرس

اگر منو تو یه تاپیک دیدین  یه دوتا فش بدین برم بشینم سر درسم آدم بشو نیستم      از سال ۹۸ با سایت اشنا شدم   دنیای عجیبیه نی نی سایت 😅   🤭      اوضاع خیلی بی ریخته    تو ک تا اینجا اومدی  برای قبولیم ی صلوات بفرس برام 🙃