2752
2734
عنوان

دارم میترکم چرا تموم نمیشه این زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 224 بازدید | 30 پست
من ک دنبال سوییت میگشتم یکی دوشب تنها بمونم 

یکی دو شب فایده نداره حداقل ۶ماهی لازم دارم تازه اگه برگشتم هیچ کس بازپرسی نکنه که کجا بودی و... انگار رفتم ماست بخرم و بیام همین

این۵امین کاربریمه 😉
هعی هعی هعی حس میکنم ی دختر کوچولو رو دارم میبینم خسته شدی؟خوب میشی 

دقیقا ما زنا دو رو داریم یکی قوی و شکست ناپذیر یکی لوس و بچه 

من اون قوی رو از دست دادم .بهتر که از دستش دادم دیگه خسته شده بودم ازش الان میخوام یکم بچه باشم یکم درک بشم یکم لوس بشم ولی کسی به منه بچه عادت نداره

این۵امین کاربریمه 😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فشار روشه درکش کن

هیچ فشاری روش نیس جوری براش مدیریت کردم که همه چی داره البته تلاش خودشم بوده ولی مدیریت و برنامه ریزی و پس انداز منم بوده که به اینجا رسیده الان هیچ نگرانی نداره فقط دیگه منم نداره خسته شدم بسگی پا پیش گذاشتم

این۵امین کاربریمه 😉
2731
منم این کارارو کردم الان جوری شده که فقط من ناز میکشم فقط من وظیفه دارم فقط من لعنتی  اون هیچی ...

آدما باهم فرق دارن خب ولی تهش میتونی رگ خوابشو پیدا کنی 

والا نمیدونم چقد رو اون موثزه 

اما روزایی که حالش خوب نیس باهاش باش خوب باش درکش کن لازم نیست منت کشی کنی وقتی کاری رو انجام ندادی

روزای دیگم مث روزای اول آشنایی تون باش

همیشه میگم آدم باید بدونه از جیش خوشش اومد روزای اول اونو تغییر نده بگرد دنبال همون ویژگیت و اینکه  غر زدنارو کمتر کن و سعی کن کمتر توجه کنی ر این چیزا

اگ آن بودم دعوام کنید درس دارم
اره ولی جرات ندارم برم 

من جرئتشو دارم ولی اینقدرا پول نقد همرام نیس وگرنه همین امشب میرفتم حد اقل۲۰۰میلیون نقد لازمه واسه خونه و مایحتاج کوچکترین کارتی بکشم پیدام میکنن به همه اینا فک کردم 

این۵امین کاربریمه 😉
دقیقا ما زنا دو رو داریم یکی قوی و شکست ناپذیر یکی لوس و بچه  من اون قوی رو از دست دادم .بهتر ...

هر دوشو همزمان باش به وقت مناسب خودش 

همه ما آدمای قوی ای هستیم که ته دلمون ی آدم لوس کاملا ناامید نشسته 

دوباره قوی شو

خسته شدی باید پر قدرت تر پاشی 

زندیگ به این آسونی نیس که بخای خرابش کنی یا کلا قصد کنی ترک کنی زندگیتو یا برای همیشه یا موقت

باید بشیتنی درستش کنی

سعی تو بکن دخترجون🤗😙

اگ آن بودم دعوام کنید درس دارم
من جرئتشو دارم ولی اینقدرا پول نقد همرام نیس وگرنه همین امشب میرفتم حد اقل۲۰۰میلیون نقد لازمه واسه خ ...

من همین ک بی خبر برم تا خونه بابام استرس میگیرع

چند ماهه میگم سوییت بگیرم برم کدبفهمه میتونم هرکاری کنم

من همین ک بی خبر برم تا خونه بابام استرس میگیرع چند ماهه میگم سوییت بگیرم برم کدبفهمه میتونم هرکاری ...

زیاد که از این جمله استفاده کنی رفتنت عادی میشه ولی نمیتونیم بریم تنها جایی که میتونم برم و دست کسی بهم نرسه اون دنیاس

این۵امین کاربریمه 😉
هر دوشو همزمان باش به وقت مناسب خودش  همه ما آدمای قوی ای هستیم که ته دلمون ی آدم لوس کاملا نا ...

دیگه نمیخوامش  یکمم بقیه برای داشتن من سعی کنن  از اون موقع تا الان هم من این زندگی رو نگه داشتم نزاشتم قهرا طولانی بشه نزاشتم دلخور بشه نزاشتم نگران چیزی بشه نزاشتم تنها بشه دیگه انگار منو نمیبینه 

دیگه براش هیچ تلاشی نمیکنم 

این۵امین کاربریمه 😉
مشکل اصلیش چیه چرا انقد وابسته شوهرت هستی که حال دلت فقط به شوهرت بستگی داره

وقتی تو خونه ۲نفر بیشتر نیستید صب میره شب میاد و دوسش داشتی مطمئن باش وابسته میشی دلت براش تنگ میشه وقتی میاد حرف نمیزنه وقتی بهونه میجوره اعصاب خوردی درست کنه خوشحال نمیشی 

این۵امین کاربریمه 😉