2733
2734

دیگه خسته ام از همه چی کاش تموم میشد خدایا هیچ گله ای ندارم همین الان جونمو بگیری 

خسته شدم از زندگی مشترکم یه روز عاشقه یه روز دشمن کاش میشد میرفتم یه جای دور جایی که هیچکس دستش بهم نرسه 

اگه دوره قدیم بود و مردم هنوز با پول نقد کار میکردن میرفتم یه لحظه هم نمیموندم

این۵امین کاربریمه 😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قسمت پول نقدشو نفهمیدم 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2740

دخترجان ناشکری میکنی؟

مردا همینن بابا نامزد منم همینجوریه 

ی روز یجوری قربون صدقه میره انگار شاهزادم 

ی روزم از صب میگه اعصاب ندارم فلانم به پروپام نپیچ

سیاستو یاد بگیر 

باهاش با مهربونی رفتار کن روزای دیگه قر و ناز کن

من الان چن بار شده ک خیلی بداخلاق شده بخاطر مشکلاتش ینی شاید لوس بازی هم باشه بخدا منی ک انقد بدم میاد از اینکارا بهش میگم ببین بدهخلاقتم خوبه و بر خااف چیزی ک هستم انقددد صبوری کردم ک خدایا روز بعد همش میگفت ببخشید اذیتت کردم و فلان

خدایا شکرت عاشقتم مرسی که همیشه هوامو داری فداتشم🥺❤️‍🩹 یک عدد دختر گیر افتاده در افکار پوسیده،میشه دعا کنید خواستگار داشته باشم خسته شدم از تیکه های فامیل و بقیه که چرا دخترت خواستگار نداره،$$میشه دعا کنید نامزدیم رسمی شه و کارامون درست شه زودتر&باشه ولی زندگی ی مادر پدر خوب ی زیبایی خوب ی زندگی بی تجاوز و ی زندگی بی حرف مردم و ی زندگی بدون حرص خوردنم  بهم زیادی بدهکاره^پیر شدم  پیررر🥺🥺 لطفا اگ اذیتت و ناراحتت کردم  ببخش و ادامه نده حتما حالم خوب نیس اما تو بدون عادی ای مرسی که درک میکنی💙😇😍هعی اینو که امشب مینویسم درست شب عیده و من جلوی ی جمع بزرگ از پدرم سر چیز فوق العاده کوچیک کتک خوردم و کلی فوش و عیب های چهره و رنگ و پوست و همه رو بهم جلوی مهمونامون گفت خیلی دلم شکست اینو عوض نمیکنم تا اگ تلاشای زیادم نتیجه داد یادم نره و فراموش نکنم کیا اذیتم
چقدر مهربونی تو  خیلی وقته کسی نازمو نکشیده😭😭😭

هعی هعی هعی

حس میکنم ی دختر کوچولو رو دارم میبینم

خسته شدی؟خوب میشی 

خدایا شکرت عاشقتم مرسی که همیشه هوامو داری فداتشم🥺❤️‍🩹 یک عدد دختر گیر افتاده در افکار پوسیده،میشه دعا کنید خواستگار داشته باشم خسته شدم از تیکه های فامیل و بقیه که چرا دخترت خواستگار نداره،$$میشه دعا کنید نامزدیم رسمی شه و کارامون درست شه زودتر&باشه ولی زندگی ی مادر پدر خوب ی زیبایی خوب ی زندگی بی تجاوز و ی زندگی بی حرف مردم و ی زندگی بدون حرص خوردنم  بهم زیادی بدهکاره^پیر شدم  پیررر🥺🥺 لطفا اگ اذیتت و ناراحتت کردم  ببخش و ادامه نده حتما حالم خوب نیس اما تو بدون عادی ای مرسی که درک میکنی💙😇😍هعی اینو که امشب مینویسم درست شب عیده و من جلوی ی جمع بزرگ از پدرم سر چیز فوق العاده کوچیک کتک خوردم و کلی فوش و عیب های چهره و رنگ و پوست و همه رو بهم جلوی مهمونامون گفت خیلی دلم شکست اینو عوض نمیکنم تا اگ تلاشای زیادم نتیجه داد یادم نره و فراموش نکنم کیا اذیتم
دخترجان ناشکری میکنی؟ مردا همینن بابا نامزد منم همینجوریه  ی روز یجوری قربون صدقه میره انگار ...

منم این کارارو کردم الان جوری شده که فقط من ناز میکشم فقط من وظیفه دارم فقط من لعنتی 

اون هیچی قهر کنی هیچی ناراحت بشی هیچی گریه کنی هیچی 

پس من چی ام کاش نبودم

این۵امین کاربریمه 😉
2706