2737
2739
عنوان

خاستگار کارمند بهتره یا خاستگاری که شغلش آزاده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1403 بازدید | 119 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ایی شغل آزاد اینده نداره من شوهرم شغلش ازاده اینده سخته برامون

چرا آینده نداره؟

یه دختر ترک❤ توی تاپیکم پست میزارین میخونم اگه نتونستم ریپلای کنم لایک میکنم.عاشق گردوام برای همین اسم کاربریمو گذاشتم girdakan که همون گردو توی زبان خودمه:)))...ISTP ..‌. این کاربری دست یه نفره ولی بعضی وقتا جای دوستش هم تاپیک میزنه

مکانیکی شغل خوبیه ثبات داره اخه خیلی از شغلهای ازاد درگیری ذهنی دارن بالاپایین زیاد دارن اعصاب خوردی و چک و غیره ولی خوب کارای فنی تقریبا ثبات دارن و خوبن

کارمندی هم روال نرمالی داره کارمندای اطراف من زندگی بالاتر و موفق تری نسبت به ازادی ها دارن

خودت بسنج و مقایسه کن و البته که دوست داشتن هم خیلی مهمه

عجب 
2740

به شغل نیست ک اخه

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

بستگی به خودتون داره عزیزم و شرایطتون و از همه مهم‌تر توقعاتتون 

مثلا من نمی‌تونم با شغل کارمندی کنار بیام برای همین یکی از فاکتورهای من این بود

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨

من خودم کارمندم ترجیح میدم شوهرم شغلش آزاد باشه

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌
کارمند شغلش جوریه که حقوقش بیشتر بشه؟ خودت چرا شرایطش رو نداری؟

کارمند قراردادیه هنوز رسمی نشده 

من خودم هم سنم کمه۲۱ سالمه 

هم دانشجوام و میخام کار پیدا کنم بعد ازدواج کنم 

عشقم هم مشکلی با قضیه نداره و میگه منتظر هم میمونیم ولی بابام و داداشم دارن بهم زور میگن

یه دختر ترک❤ توی تاپیکم پست میزارین میخونم اگه نتونستم ریپلای کنم لایک میکنم.عاشق گردوام برای همین اسم کاربریمو گذاشتم girdakan که همون گردو توی زبان خودمه:)))...ISTP ..‌. این کاربری دست یه نفره ولی بعضی وقتا جای دوستش هم تاپیک میزنه
درسته پول همه چیز نیست آخه

همه چیز منظورت چیه؟؟مگه اولی همه چیزایی ک میخوای رو نداره؟

ژیانی من ئیستە وەکوو خۆری دەمی زەردەپەڕە...بعداز ما شاید باران ببارد،مایی که جز آرامش هیچ چیز دیگری از این سرزمین طلب نکردیم...
2706