2737
2739
عنوان

لاغری هفته ای ۲ کیلو

99 بازدید | 15 پست

من خیلی چاقم ۱۷۰وقدمه ۱۰۸ وزنمه خیلی داشتم اذیت میشدم ا۱لا اراده واسه رژیم نداشتم ولی با رژیم دکتر کرمانی الان ۴ کیلو کاهش وزن داشتم تا الان که خیلی راضی بودم چون گشنگی نداشتم با همین روند که پیش برم تا اخر تابستون ۹۰ میشم حالا میخوام یکم به خودم بیشتر فشار بیارم که بیشتر کم کنم اگر تجربه ای چیزی دارید ممنون میشم در اختیار من و بقیه بزارید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ورزش هم می‌کنی یا فقط رژیم چطوریه از تجربه هات بگو منم می‌خوام لاغر کنم ..من روزی یک ساعت پیاده روی میکنم قند و شکر هم کلا نمی‌خورم به هله هوله هم نمی‌خورم برنج نون هم کم کردم خیلی سخته ولی باید کم کنم 

تو مرا جان وجهانی 💕 عشق خنگولم ⁦👩‍❤️‍💋‍👨⁩
زود کم کنی زودم اضافه میکنی همش برمیگرده هفته ای یک کیلو بیشتر نشه چیزیو حذف نکن چون بعد رژیم میخو ...

من سنم زیر ۱۸ و سوخت و ساز بدنم زیاده از کارشناس پرسیدم گفت به خاطر اینکه نوجوونی عادیه

2738
مثلا واسه ناهار فقط ۶ قاشق برنج داری و چون سیب فیبر داره باید قبل ناهار ۱ عدد سیب با ۲ لیوان اب بخور ...

میشه بیشتر توضیح بدی تو کل روز چی میخوری و چه اندازه 

ورزش هم می‌کنی یا فقط رژیم چطوریه از تجربه هات بگو منم می‌خوام لاغر کنم ..من روزی یک ساعت پیاده روی ...

من توی خونه بعضی وقتا که حوصلم بکشته ورزش میکنم ولی نه همیشه 

رژیمش خیلی خوبه ۲ هفته ای یکبار وزن کشی داری و زیر نظر کارشناس ها هستی و مقتونی همیصه باهان در ارتباط باشی و ۲ هفته ای یکبار بهت زنگ میزنن که از وضعیتت خبر داشته باشن کلی میان وعده داری یعنی لازم نیست چیزای عجیب قریب بخوری و رژیم غداییت با سفره یکیه

من توی خونه بعضی وقتا که حوصلم بکشته ورزش میکنم ولی نه همیشه  رژیمش خیلی خوبه ۲ هفته ای یکبار ...

اوکی موفق باشی عزیزم 

میشه بیشتر توضیح بدی تو کل روز چی میخوری و چه اندازه 

قندتو با خرما تامین میکنی و مایونز رژیمی و روزه ۲ واحد میوه باید مصرف کنی گردو و بادام هم زیاد داره و توصیه میکنن چایی سبز زیاد بخوری 

2706