2733
2734
عنوان

کسی بوده مهریشو بزاره اجرا و بعد برگرده سر زندگیش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 35 پست
عصبی و پرخاشگره تا دعوامون میشد زنگ میزد به خونوادم این آخری با بابام دعوا کرد حرمتا شکسته شد سر هیچ ...

ولی واسه پرخاشگری حتنا برید پیش مشاور ،هنوز که اول زندگیتونه درمان کنید 

مشکل تون حاد نیس ،عجله نکن دادگاه نرو شاید خودش اومد دنبالت 

نمیاد دنبالم صدسالم همینجا باشم نمیاد خیلی مغرور و لجبازه 

خونوادم میگن مهرمو بزارم اجرا شاید درست بشه نشد هم خودش طلاق بده

خدایا شکرت که معجزه کردی برام،من با تو به هرچی خواستم رسیدم شکرت که منو نجات دادی🤍🕊️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کاش یکی واسطه شه ،یا پدر مادرشبیان دنبالت ،نظر من اینه ک یکم دیگه صبر کن 

چقدر به نظرت صبر کنم خودمم می‌خوام صبر کنم ولی بابام میگه بسه دیگه😔

خدایا شکرت که معجزه کردی برام،من با تو به هرچی خواستم رسیدم شکرت که منو نجات دادی🤍🕊️
2731

والا دوستم ده ماه صبر کرد بعد شوهرش اومد دنبالش ،بنظر من دو سه ماه صبر کن ،شوهرت چند سالشه ؟شغلش چیع ؟داره مهریه بده ؟

از امشب شروع کن نماز شب بخون اگه دوست داری بیاد دنبالت ،نماز استغاثه حضرت زهرا خیلی حاجت میده ،ذکر استغفار هم زیاد بگو ،خودش برمیگرده یه ذره صبر کن 

والا دوستم ده ماه صبر کرد بعد شوهرش اومد دنبالش ،بنظر من دو سه ماه صبر کن ،شوهرت چند سالشه ؟شغلش چیع ...

۳۰ سالشه مهندس صنایع 

آره درآمدش خوبه

پس قبلا کارتون ب دادگاه کشیده ،واسه مهریه قبلا اقدام کردی ؟سر چی محکوم شد ؟

نه مهریه اقدام نکردم عدم تمکین زد ولی خودش محکوم شد 

قاضی گفت باید میرفتی دنبال زنت 

2706