2737
2734

میخوام جلسه ای برم چون ممکنه یه وقتایی پریود باشم و درد شدید دارم یا کارم شروع شه جوریه که شاید اون روز نتونم برم .جلسه ای راحت ترم🥺مربی و اینا اصرار به ماهانه دارن الان زنگ زدم مربی .حالا شنبه ها هوازی هس دوشنبه تی ار ایکس چهارشنبه ها پیلاتس .ترکیبی نداره ماهی ۴۰۰ هس

چه فرقی داره همون جلسه هارم جوری چیدن که یه ماه کامل پر میشه. مثلا ۱۲ جلسه میوفته هفته ای ۳ بار

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ماهی هشت جلسه نداره؟ چون ماهانه بیشتر میصرفه ولی اگه نداره که اوکیه همون جلسه ای چرا نباشه عشقم 💕🥰

مربی گف جلسه ای هم قیمتش مث ماهانه میشه ۴۰۰ ت .اما خب وقتایی پریودم اونم من درد شدید جوری که دراز کشم دولا دولا راه میرم جلسه ای بهتره برام .حالا کش پیلاتس هم باید بخرم این داستانه🥺😓شایدم نرم نمیدونم عزیزم 🥰

2740
مربی گف جلسه ای هم قیمتش مث ماهانه میشه ۴۰۰ ت .اما خب وقتایی پریودم اونم من درد شدید جوری که دراز کش ...

اره منم اذیت میشم وقتی پریودم ولی خودم هشت جلسه ای میگیرم چون سمت ما یکم قیمتا متفاوته😢

اره منم اذیت میشم وقتی پریودم ولی خودم هشت جلسه ای میگیرم چون سمت ما یکم قیمتا متفاوته😢

پس جلسه ای خوبه ؟منم جلسه ای برم یهو ۴۰۰ تومن بخوام بدم سخته برام🥲😟همینکه پزیودی و یه وقت کار پیش بیاد و نتونم برم .یا تعطیلات باشه پولمون میسوزه