2733
2734
عنوان

شعارای الکی که مادرشوهر مثل مادره!لروس مثل دختره!صدسال!

| مشاهده متن کامل بحث + 1420 بازدید | 93 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا منم راضی نیستم مامان صداش کنم ولی انقدر عفریتس اگر مامان نگم بهش جرم میده بقرآن

از اولش باید همینو میگفتی

من به مادر دوست پسرمم میگم فروزان خانم ،اونم اسممو به علاوه خانم میگه ،اوایل میگفت بگو مامان ،گفتم من اینطوری راحت ترم 

مادر و خالمم همینن

داستان از این قراره که در ازای محتوا یا کاری که براتون انجام میشه شما باید بهایی بپردازید.توی ۹۰درصد موارد این بها همون پول هست.درحال‌حاضر کوچیک‌ترین کار‌ها بدون پرداخت هزینه برای شما انجام نمیشه.حتی سوال پرسیدن و کلمه‌ای صحبت کردن.پس اگه در قبال محتوایی که در اختیارتون قرار داده میشه هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید این از لطف طرف مقابل هستش و حق ندارید هیچ انتظار بی‌جا و بیخودی داشته باشید.بی‌چشم‌و‌رو نباشیم
2731
قطعا حریم شخصی مهم تره اصلا دخالت زندگی رو میپاچونه

خب وقتی زندگی و رابطمو تلخ و سیاه کرده چرا باید بابت کوفت و زهرماری که برام اورده متشکر باشم ازش؟؟؟

برام گوشت و شلوار نخر آدم باش زندگیمو بهم نزن فقط...‌کاش بفهمه

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.

قرار نيست كسي مثل كسي باشه 

مادر خود آدم با بقيه آدمها فرق داره حتي جنس محبتش با بابامون فرق داره چه برسه به مادرشوهر 

اينكه تو مثل دخترمي يا مثل مادرمي اصلاً حقيقت نداره فقط توقع بيجاي اطرافيانو بالا ميبره 

بعد هم حالا مگه دختراشون چه گلي به سرشون زدن كه از عروساشون توقع دارن ؟ والا من بعد سالها كه دلم ميخاست منو مثل دختراشون دوست داشته باشن به مادرشوهرم گفتم من هيچ وقت نميخام مثل دخترت باشم برات منو به چشم عروس و دختر مردم ببين و احتراممو نگه دار در غير اينصورت منم مجبور ميشم طور ديگه اي باهات رفتار كنم و اون روي منم ميبيني . 

الان واقعاً راحت ترم چون جواب بي احتراميهاشونو مثل خودشون ميدم با شوهرمم كاري ندارم .  

خب وقتی زندگی و رابطمو تلخ و سیاه کرده چرا باید بابت کوفت و زهرماری که برام اورده متشکر باشم ازش؟؟؟ ...

اصلا نگفتم متشکر باشی

اونا فایده ای ندارن 

وقتی واجبو نمیکنی دیگ مستحب ب چ کاری میاد

کلاس های همسرداری تو امضام شرکت کن

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.