2752
2734
عنوان

بچم و کتک زدم ناراحتم خیلی دارم دق میکنم🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 988 بازدید | 98 پست
بخاطر تموم سالایی که جلو خودمو تو دعوا نگرفتم و گریه کردم و ادامه دادم ب بحث حالم بده گاهی میخاد قلب ...

الان بارداری غصه نخور.هیچکس تو دنیا غمخوارترازمادرپدرواسه فرزندشون نیست

والا من بچه دیدم که تو خونشون همش بحث و جدال بوده اماانقد اعتماد بنفس داره وشاده که خدامیدونه

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بفرستش کلاس های رزمی بهت قول میدم درستش میشه  و موسیقی  این دو تا مکمل هم هستن

رزمی چی خوبه؟

موسیقی خیلی استعداد داره

جدی یعنی میشه هرچی از قبل آسیب زدیم بشوره ببره؟

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی بی دل و جرئته پکره انگار زیاد شادی نمیکنه از خودس دفاع نمیکنه اعتماد بنفس نداره ده سالشه

۱۰ سالشونه؟:)

من فکر کردم خردسالن

لطفا زودتر با یک مشاور در میون بذارید برای این دفاع نکردن و منزوی بودنه.

قرار نیست کار خاصی بکنن مشاور،فقط بهشون کمک میکنند شادتر باشن🤍

پروفایل من تصویری است از بانو یوتاب،خواهر آریوبرزن و یکی از سرداران مقتدر و زیبارویِ هخامنش🌱
2731
ازش عذر خواهی کن مادرانه ، بهش توضیح بده که کنترلت رو از دست دادی و کارت اشتباه بوده . بعدم دیگه تک ...

بچه رو باید از دلش درآورد ولی عذرخواهی نه 

چون بچه قدرت تحلیل نداره کلا در مواقع دیگه هم مادر براش زیر سواله

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید
میدونین ماما منم اینطور بود خیلی ازش شاکی بودم همیشه ولی الان که بزرگ شدم خداروشکر میکنم ک نمیزاشت پ ...

کتکت نزد ولی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو هم با یکی دوبار کتک خوردن مشکلی واست پیش نمیاد.پس راضی یکی خودت را بزنه

توانگار مادرنیستی که هیچی نمیفهمی منظورحرفو.

من حرفی باهات ندارم ریپلای نکن لطفا

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
وقتی عصبی و ناراحتی برو تو اتاق و در رو ببند . و چند تا نفس عمیق بکش اصلا توجه نکن  و کاملا ب ...

دفه آخرم بود ولی بخاطر این سالهایی گذشت خیلی غصه دارم کاش میشد برگشت عقب

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کتکت نزد ولی؟

والا انقد کتک خوردم که نگو همیشه بهش میگم خیلی کتکم زدیا ولی اشکال نداره یبار کلاس اول بودم قاشق داغ چسبوند ب پشت باس*نم بعدش انباری زندونیم کرد لامصب انگار نامادریم بود😂

سلام،همین که متوجه شدید و پشیمونید یعنی از خیلی از افراد جلوترید در این زمینه، دفعه ی بعدی لطفا یاد ...

کاش برمیگشتم ب زمانی که باردار بودم دخترمو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رزمی چی خوبه؟ موسیقی خیلی استعداد داره جدی یعنی میشه هرچی از قبل آسیب زدیم بشوره ببره؟

اره چرا که نه ،ده سالشه تازه  ،کلی فرصت داری تا تبدیلش کنی به یه دختر شاد و موفق 

بستگی به علاقش هم داره اما خودم که باشگاه میرم سانس قبلیمون دخترهای هم سن دخترت تکواندو هستن خیلی اکتیو هستن که اصلا میبینمشون میگم خوشبحالشون که خونواده ی خوبی دارن 

بعدم استارتر دوستش اگرم بد باشه تاثیرشو میزاره با همون یک ساعت هم ،حالا یه شب هم میزاشتی تحربه کنه پ ...

اصلا نفهمیدم چکار کردم خیلی عصبی شدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دفه آخرم بود ولی بخاطر این سالهایی گذشت خیلی غصه دارم کاش میشد برگشت عقب

افرین سعی کن دفعه آخر باشه

درسته بارداری اما مادر یه دختر بچه ی ۱۰ ساله هم هستی هیچوقت اونو فراموش نکن چون ممکنه بعدا از برادر یا خواهرش متنفر بشه ، بهش عشق بورز و بغلش کن ، بوسش کن

هروقت تونستی ببرش بیرون براش به سلیقه خودش یه چیزی بخر

و حتما ازش عذرخواهی کن و بگو که نباید کتکش میزدی و نه شما و نه هیچکس دیگه حق نداره اونو بزنه و حتما بگو که هیچوقت تکرار نمیکنی و امروز یه خورده ناراحت بودی❤ 

دخترم😍عشق همیشگی من💕تو بزرگ‌ترین بهانه‌ی زندگی من و بابا هستی😍😍 ۱۸ اذر ۱۴۰۲❤ 
2706