2737
2739

بچم خیلی بچه آروم و عاقلیه سر رفتن ب خونه آشنامون که دخترش دوستشه وگریه بی حدش که دلیل منطقیت چیه که نرم آخه وقتایی مث تولد بوده که رفتن چند نفری شبم موندن ولی ازینکه دونفری تنها باشن با توجه ب شناختم از دختره صلاح دونستم نره شب اونجا 

گریه کرد منم عصبی بودم سر جریانی اونم زار میزد منم چند تا زدم تو صورتش وقتی میزدم خیلی با ترس مچاله شده بود اوایل زندگیمون شاهد دعوا و داد وبیدادمون هم بوده احساس میکنم بخاطر اینه که دل و جرئت نداره باز خودمو دلداری میدم که مال شخصیت آرومشه باز دلم آتیش میگیره بخاطر کارایی که کردیم و این کتک زدنم و یوقتایی هم بیخودی بخاطر مشکلات خودمون داد کشیدم

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اشتباه کردی زدی ، میزنی هم تو صورت جاهای بد نزن خیلی حس چندش و بدیه .

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

بچه اسمش روشه بچس. شما باید عاقل باشی و فهمیده باشی و یه راهی رو پیدا کنی که نیاز به کتک نباشه. اونم گناهی نداشته میخواسته بره خونه دوستش. نباید کتکش میزدی. من به مامانم هم میگم پدر مادر هایی که کتک میزنن راحت طلب هستن . یعنی اینکه به جای یاد گرفتن و انجام راه های تربیتی موثر. بدترین راه و آخرین راه رو استفاده میکنن. شما هم سعی کن باهاش منطقی صحبت کنی یا روش های دیگه به کار ببری به جای کتک زدن

مهم نیست قفل دست کیه مهم اینه شاه کلید دست خداست. امیدت رو از دست نده .... هیچوقت

دختره یاپسر؟

بچه هامنم همینن خیلی از دعوا و دادوبیدادمیترسن‌ مخصوصاپسرم.

وقتایی که منو همسرم جروبحث میکنیم پسرم میره یه گوشه گوشاشو میگیره قلبم اتیش میگیره وقتی این کارو میکنه نمیدونم چراخیلی میترسه

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
برا همین دیگه کم طاقت شدی  بلاخره بارداری هورمون ها رو درگیر میکنه

اره خیلی 

قبلا هم ب این که چ اثری روش گذاشتم همیشه فکر میکردم ولی الانزدمش خیلییییییی ناراحتم

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706