2733
2734
عنوان

پسرمو پیش کی ببرم واسه مشاوره؟

64 بازدید | 11 پست

مشاوره کودک بردم‌گفت پیش فعال نیست چند تا راه کار داد بهتر شد ولی خوب نشد . همش میخواد اذیت کنه  ‌. کارای خطرناک میکنه ...  پیش ۱ هست رنگ نمیکنه خط خطی میکنه ... کاربرگاشو نمیداره توصیح بدم فقط میخواد خودش خط خطی کنه ...هرکار خودش بخواد میکنه .. همیشه تمرکز نداره ...میگن ببرش اعصاب و روان .. ببرمش یا نه؟

چه جور بازی هایی میکنه  با اسباب بازی  سرگرم میشه؟؟

همش دوست داره ماشین بازی کنه .. یا اینکه یه ظرف از اب  پر کنه توش نمک و ادویه  بریزه مثلا غدا درست کنه ... گل بازی کنه . جدیدا هم همش اط لوله های اب سوال میپرسه که چطور اب میارن  واسه من منم میشینم واسش توصیح میدم اما دیروز سر همین قصیه یهو سیفون زیر ظرفشویی رو کشید و اشپزخونمو اب برد ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همینجا بپرس

سلام الان زگیلاتون رفتن؟

من دوسه ماهه مبتلا شدم اول کم بودن بعد خیلی زیاد شدن دکتر گفته برو فریز 

تو تاپیکا خوندم دارم پماد آلوویر استفاده میکنم 

میشه بگی چجوری استفاده کنم و از کجا بفهمم دارم نتیجه میگیرم ؟

2738
سلام الان زگیلاتون رفتن؟ من دوسه ماهه مبتلا شدم اول کم بودن بعد خیلی زیاد شدن دکتر گفته برو فریز&nb ...

پماد الوویر بزن رو زگیلا صبر کن  تا کوچیک بشن و برن برا من که اینطوری بود اشناا که برا تو هم همینطوره

در کنارش سیاهدانه عسل و سیر ناشتا با سبزیجات و میوه جات یادت نره

پماد الوویر بزن رو زگیلا صبر کن  تا کوچیک بشن و برن برا من که اینطوری بود اشناا که برا تو هم هم ...

شرمنده میشه بدونم ازشما چند روزه رفتن ؟

سیاهدونه روزی چند قاشق با عسل بخورم؟

سیر باید بجوی یا قورت بدی؟

ببخشید سوالام زیاده وقتتون میگیرم چون میترسم برم لیزر 🤦🏻‍♀️😔😔😔

شرمنده میشه بدونم ازشما چند روزه رفتن ؟ سیاهدونه روزی چند قاشق با عسل بخورم؟ سیر باید بجوی یا قورت ...

از من ۱۰ تا ۱۵ روز شد رفتن 

ببین یه قاشق چاخوری سیاهدانه اسیاب شده با دو قاشق چای خوری عسل مخلوط کن بخور 

سیر هم باید قورت بدی ولی درسته ممکنه بپره گلوت خوردش کن ...

از من ۱۰ تا ۱۵ روز شد رفتن  ببین یه قاشق چاخوری سیاهدانه اسیاب شده با دو قاشق چای خوری عسل مخل ...

ببخشید بخدا یه سوال دیگه روزی چند بار پماد استفاده کنم همینجور بمالم روشون؟

اگر به جاهای دیگه هم مالیده بشه بده؟

پماد بزنم شلوار بپوشم طوری نیست؟