2737
2739
عنوان

این نشونه ی اجنس؟😑

85 بازدید | 6 پست

اگه بری پیش حیوونا مثلا بز یا مثلا مرغو خروس. اونم توی یه باغی ک اونا صاحب دارن اونا فقط از تو بترسن و وقتی بهشون نزدیک شی شرو کنن به سرو صدا و فرار کردنو پریشون شدن ولی وقتی بقیه خانوادم میرفتن اروم بودن نشون دهنده وجود موجودات غیر ارگانیک و یا همون اجنست؟😑

💚میشه لطفا اگه امضامو میبینید  برام دعا کنید💚 برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعا کنید یه صلوات هم برای اقا بفرستید💚(اگه زحمت نمیشه برا حاجتام یه حمدم به نیت من  تقدیم اقا امام زمان کنید)بعدش دعا کنید که مادرو پدرم سلامت وسالم باشن سایشون همیشه بالا سرم باشه هیچچچ بیماری و دردو مشکلی نداشته باشن بلا و بیماری ازشون دور باشه و همیشه شادو خوشبخت کنار هم زندگی کنیم💚برای اینکه پزشکی قبولشم هم دعا کنید💚 بهم بگین منم براتون حمد میخونم💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم خواب دیدم گربه سیاه نزدیک میشه و حمله میکنه بقیه گربه میندازن قفس من فرار میکنم از گربه جیغ میزنم

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️