2733
2734
عنوان

دوست قدیمیم جلو نامزدم بهم زنگ زد

| مشاهده متن کامل بحث + 6014 بازدید | 125 پست

ساعت 12  شب چرا باید تماس جواب بدی حالا هر کی  میخواد باشه 

همه دوستان و همکارای من میدونن 8 شب به بعد گوشیم سایلنته  و گاهی خاموش  افتاده ته کیفم. 

وزیر هم زنگ بزنه جواب نمیدم 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلیی برات ناراحتم و اگر قراره این موضوع و حل کنی از ریشه باید حل کنی باتوجه به صحبت های نامزدت به تو فردا تو سری خور میشی فردا روز کلا سرت باید پیشش خم باشه 

بهش بگو من کاری نکردم بهت که گفتم اون دانش اموزم بوده و از همون موقع ها مشکل داشت بلاک بوده نمیدونم چطوری از بلاک اومده بیرون 

من اگر ریگی به کفشم بود مطمعن باش سیم کارتمو عوض میکردم من کامل رو اومدم جلو نیاز به مچگیری ندارم 

اگر گریه هم کرد فقط بخاطر اینکه فکر میکردم تا به الان من و شناخته باشی و از اینکه مثل متهم باهم برخورد کردی دلم شکست 

و حرف اخرت که مثل دوست کنارت باااشم!

من هیچی سر سفره پدرمادرم که نشستی بنظرت من از این مدل خونواده هستم که اینقدر راحت این حرف و به دهنت اوردی

اما کامل باهات موافقم و این تماس باعث شد من تو بشناسم که ادم به شدت بد بینی هستی من که اینقدر بهت نزدیک بودم 

بهتره بزرگترا تصمیم بگیرند من هیچ حرف دیگه ایی باهات ندارم 

بنظر من این مدلی میتونی بگی 

با خونوادتم قبلش حتما هماهنگ باش

و اگر گفت بریم سابقه تماس بگیریم و..

که تا شش ماه نشون میده نگران اینم میتونی نباشی

خیلی زود خسته میشم 🚶‍♀️😐
2731

دیگه کاریه ک شده ، منتظر بمون ببین چی پیش میاد 

ولی بهش بفهمون ک در موردت فکر غلطی کرده ک گفته نامزدیمونو بهم بزنیم ولی دوست دخترم بمونی ،،،

یا اینوری یا اونوری مگه شهرهرته دخترمردمو نگه داره برا سرگرمیش تا ی دختر آفتاب مهتاب ندیده(الکی مثلاً) پیدا کنه برا خودش

خیلیی برات ناراحتم و اگر قراره این موضوع و حل کنی از ریشه باید حل کنی باتوجه به صحبت های نامزدت بهت ...

این خیلی خوبههه

البته رو در رو نه در پیام

توی پیام خیلی بد میشه

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
2740
دختر عجب بدشانسی شما !شوخی کردم اینو به ف . ا.ل نیک بگیر شاید حکمتی توش بوده که عت باید اونشب بهت زن ...

چندین نفر بهم گفتن د.عا داری و بختت بستس ولی من گفتم اینا الکیه از دیشب دارم فکر میکنم نکنه واقعا اینجوریه

این خیلی خوبههه البته رو در رو نه در پیام توی پیام خیلی بد میشه

بله دقیقا چون تو پیام میتونه خیلی فکر کنه تا جواب بده 

و باید محکم و بدون ترس حرف بزنی

خیلی زود خسته میشم 🚶‍♀️😐
شاید نامزدت از قبل میدونسته و با اون پسر همآهنگ کرده که زنگ بزنه

فیلم ترکیش نکنین

وقتی‌لایك‌میکنم‌جوابتو‌نمیدم‌یعنی‌نظرت‌برام‌اهمیتی‌نداره‌پس خودتو‌خسته‌نکن!😂🤌🏻
2706