2733
2734
عنوان

معلمی

| مشاهده متن کامل بحث + 2835 بازدید | 194 پست
قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری!!! چرا انتظار داری آدمای کم عقل ک ارزشی برای علم و دانش قائل ن ...

خب معلمای اونارو با مال خودمون مقایسه نکن 

سطحشون خیلی خیلی بالا تره و علم بیشتری دارن مدرک بهتری هرکسی نمیتونه معلم بشه اونجا  

برای گرفتن شغلشون هم لازم نیس احکام دین بلد باشن و چادری باشن در عوض از لحاظ اخلاقی و روانشناسی بررسی میشن 

شغل خیلی تاثیر داره تو ازدواج باور کن

گفتم که فقط معلمی نیست که خیلی شغل های دیگه ست که شاید پایین تراشه وبرای ازدواج گزینه ی خوبی نباشن 

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزجان تربیت کار بزرگیه ان شاءالله موفق باشید و پلسرد نشید از قضاوتها.  پاداش اصلیتون پیش خداو ...

❤️❤️❤️چقدر زیبا گفتی 

انشالله خداوند از من بپذیره

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

سلام شاید شما معلم خوبی باشی..ولی معلمای بد هم هستن..پسر من کلاس اول هست‌.بخدا همش تو خونه خودم دارم یاد میدم..هیچی پیگیر نیست نه دفتر مشق نگاه میکنه نه کتاب نگارش نه ریاضی..انقدر باهاش کار کردم بخدا همش سر درد و چشم درد گرفتم..معلمش فقط بلده تهدید کنه که تکرار پایه میزنم هرکی بلد نباشه..الان شما بگو این معلم چرا حقوق میگیره؟؟خود شما هم معلم بد داشتین خوبم داشتین..اما همیشه اون معلم بدا تو ذهن می مونن☹

خدایا شکرت🌹🌹🌹
2728
دوست دارم بگماااا ولی الان چشمام اشکیه  شنبه که برم سر کلاس دلم نمیخواد دستم وقتی میره سمت ماژ ...

عزیزم جامعه مون معلم ستیز شده متاسفانه،واکنش نشون نده تو برای خدا و به عشق دانش اموزهات کار میکنی پس این کاربرایی که از غرض وعقده پست میذارنو واگذارکن ب اون بالایی ک خوب جوابشونو میده..چوب خداصدا نداره،بخوره دوا نداره

اون زمان که ما مدرسه ای بودیم واقعا کنترل بچه ها سخت بود 

چه برسه به الان بچه ها خیلی فرق کردن خیلی بی پروا صحبت میکنن 

همین یکی دوهفته پیش ی خانومی تاپیک زده بود که سرکلاس بچه ها زیاد سر به سرش میزارن اذیتش میکنن حرفی هم بزنه والدین میان اعتراض 

واقعیت شغل سختی دارید حقوقی که به معلم میدن یکی از حلال ترین هاست اکثرا فرزنداشون خیلی موفق میشن چون نون حلال سر سفره هاشونه 

توی کشورهای خارجی مثل کشورما نیست مردم گیر بدن تعطیلی معلم ها بدون توجه به اینکه خیلی از مشاغل در کنار حقوقشون مزایای باورنکردی دریافت میکنن در شغل معلمی چنین چیزی نیست 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
من نمیدونم توی این کشور معلما و کادر درمان چه هیزم به تری فروختن به مردم؟! معلما سه ماه تعطیلن نه خ ...

همون سه ماه رو کادر درمان تعطیل نیست اما معلما تعطیلن شب رو با خیالت راحت می‌خوابن استرس ندارن صبح میرن نهایتااا ظهر برمی‌گردن اما همچنان نالانند...

2740

این یه روند هدفمنده.  نزدیک روز معلم میشه به بهانه کادو روز معلم میان و معلمها رو....  

البته پزشکان و پلیسها و...  هم بنده خداها بی نصیب نیستند.  اما الان فصل کوبیدن معلمهاست 

همین وضع رو من صب وقتی نفرینم کردی ک قبول نشم داشتم

ببخشید از توهین بقیه نسبت به معلما ناراحت شدم

انشالله قبول شی گل💚

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
پارسال بچه بهم سکه تمام هدیه دادن😐😂 بگو چیشد

ای جانم حالا از بخت بد من معلم ورزشم هیچچچ😂 چیشد؟

یه معلم رسمی با من سر لج افتاده یبار باهام بحث کرد گفت از فردا من اصلا تدریس نمیکنم یک معلم ورزش بیاد دو تا توپ بده دست بچه کار نکنه حقوق بگیره اون وقت من گلومو پاره کنم با چندر غاز حقوق بچه ها میگفتن این معلم اصلا درس نمی‌ده فقط حرف میزنه ۱۰تا درسم عقبه😁

آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
جای اینکه به نفر اصلی بزنیم هی داریم بهم میزنیم  خب همه حقوقاشون کمه همه باید اعتراض کنن اصلا ...

میگن مگه فقط معلما کار میکنن بقیه نمیکنن والا ما هر اداره‌ای رفتیم یا ناهار بودن یا نماز بودن یا سبستم قطع بود اونوقت میگن ما کار میکنیم

اما معلم بیچاره ۵ دقیقه دیرتر بره سر کلاس مدیر یه چشم و ابرویی میاد که نگو...

اونوقت همش میگن رتبه بندی شدن حقوقشون بالای ۲۰ تومن شده

معلم با بیست سال سابقه رتبه‌ش شده سه ۵۰۰ تومن اضافه شده یه جوری هم اخبار میگه انگار ۵۰۰ میلیون بهشون میدن.

🚫🚫🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید🚫🚫🚫🚫🚫کاربری دست دو نفره منو خواهرم 👭
ببین معلمی خب باشه خیلی هم عالی  ولی نباید توقع داشته باشی همه بذارنشون رو سرت ک  بلاخره ...

هعی خدا بنده هاتو میبینی💔

عزیزم جامعه مون معلم ستیز شده متاسفانه،واکنش نشون نده تو برای خدا و به عشق دانش اموزهات کار میکنی پس ...

اینایی ک تاپیک برضد معلم میزنن، احتمالا از اون شاگرد تنبلا بودن ک کینه گرفتن

وگرنه من هنوز که هنوزه معلمای دوران مدرسمو دوست دارم و برام خیلی عزیزن

آرزو میکُنم حالِت مثـِ ذاتِت باشه😊
2706