2737
2734
عنوان

معلمی

| مشاهده متن کامل بحث + 2937 بازدید | 194 پست
دوست دارم بگماااا ولی الان چشمام اشکیه  شنبه که برم سر کلاس دلم نمیخواد دستم وقتی میره سمت ماژ ...

همین وضع رو من صب وقتی نفرینم کردی ک قبول نشم داشتم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1839904

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نمیدونم توی این کشور معلما و کادر درمان چه هیزم به تری فروختن به مردم؟! معلما سه ماه تعطیلن نه خ ...

جای اینکه به نفر اصلی بزنیم هی داریم بهم میزنیم 

خب همه حقوقاشون کمه همه باید اعتراض کنن اصلا نه به من معلم بگن چرا داری اعتراض میکنی🥲

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
دقیقا کارمندای بانکم خیلییی کار میکنن بنده های خدا خسته میشن حقشونه نقوقای نجومی و مزایای انچنانی

بخودت اجازه توهین نده تا توهین نشنوی دیگه 

با اینکه طرف معلمام ولی اگه این حرفت باعث شه بتوپن بهت هیچ‌دفاعی ازت نمیکنم

2742

ببین معلمی خب باشه خیلی هم عالی 

ولی نباید توقع داشته باشی همه بذارنشون رو سرت ک 

بلاخره نظرات مخالف هس موافقم هس برات مهم نباشه 

ولی اون قسمت ک گفتی مگ حق شمارو خوردیم حقیقتش اره دگ پول مالیاته ماس دارین میگیرین شغل دولتیه دگ 

مشکل مردمم با خود معلما نیس ک بیشتر با روش جذب معلماس ک خودت بهتر میدونی و خاطراتی ک با معلماشون دارن شما بجای بستن مدارس با دانش اموزات بهتر برخورد کن ک نسل بعد راجب معلمی مثل ما فک نکنن

عزیزم هر چی هم بگی فایده نداره میگن سه ماه تعطیلی

والا الان نظامی ها هر یکی دوماه دو هفته تعطیلن حساب کنی بیشتر از ماها تعطیلن ولی فقط ما دیده میشیم

بخدا سه روز تب و لرز دارم باردارم بلند شدم رفتم مدرسه مرخصی نمیدن چون جایگزین ندارن یعنی نمیتونستم سرم رو نگه دارم...ولی از نظر اینا فقط تابستون مهمه که مدرسه تعطیله

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسی عنوانو دیدم اومدم بگم ول کنین دیگه معلمارو، چون سومین تاپیکه امروز دیدم. فک کردم باز حرفای منفی ...

دقیقا منم گفتم ب معلما ربطی نداره

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

خانمای معلم توی انتخاب رشته تردید دارم کمک لازمم.

گفتید که معلمی حقوقش پایینه و خیلیا شاکین، پس چرا همه میگن برو فرهنگیان؟! دلیلم بخوای میگن مزایاش بالاست و دوره دانشجوییم به عنوان رزومه محسوب میشه🤔

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :) 
2738
دوستان عزیز لطفاً وقتی میخوایید تو تاپیک کسی نظر خودتون رو بگید  جوری تایپ کنید که هم به خودت ...

خدا بهت سلامتی بده💚

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

قدر زر زرگر شناسد

قدر گوهر گوهری!!!

چرا انتظار داری آدمای کم عقل ک ارزشی برای علم و دانش قائل نیستن، قدر زحمات معلمو بدونن و ارزش معلمیو درک کنن؟؟

توی کشورهای پیشرفته بیشترین اهمیتو برای معلمها قائل هستند و بالاترین حقوق را میگیرند

آرزو میکُنم حالِت مثـِ ذاتِت باشه😊

این چیزا که گفتی مال زمانی قدیم بود...الان معلما سواد ندارن طرف آبدارچی بوده معلم شده آزمون استخدامی اومده مثل آب خوردن قبول میشن بعد فشاری میشن چرا حقوقشون کمه سر دانش آموزا خالی میکنن حقوقشون کمه؟خب واسه همه کمه شماها لااقل فشار روحی و شیفت شب و درس خواندن زیاد و اینارو ندارید از همه راحت ترید حقوقتون نسبت به کاری که انجام میدید از همه بهتره اکثر معلما بلانسبت شما بی‌سوادن هیچی یاد دانش آموز نمی‌دن هیچ روحیه دانش‌آموز رو به فنا میدن 

اسی عنوانو دیدم اومدم بگم ول کنین دیگه معلمارو، چون سومین تاپیکه امروز دیدم. فک کردم باز حرفای منفی ...

بخدا اگه راضی باشیم کسی چیزی بیاره💔

من نمیدونم توی این کشور معلما و کادر درمان چه هیزم به تری فروختن به مردم؟! معلما سه ماه تعطیلن نه خ ...

اصن من میگم اگ انقدر خوبه معلمی ک همش تعطیلن و حقوق میگیرن حب چرا همه نمیان معلم شن؟ 

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
بخودت اجازه توهین نده تا توهین نشنوی دیگه  با اینکه طرف معلمام ولی اگه این حرفت باعث شه بتوپن ...

من کی توهین کردم؟!!! 

2706