2752
2734
عنوان

خانم هاتوروخدابیاییدباشوهرم دعوامون شداومدم خونه پدرم

| مشاهده متن کامل بحث + 8758 بازدید | 227 پست
اینقدرم خودتو پایین نبین بهر حال اونقدری بودی که حالا زن یه همچین آدم بقول خودت پولدار و زیبا شدی&nb ...

چشم فقط دلم شورمیزنه میترسم دیگ خونه مو نبیتم میترسم دیگ ازم جدا بشه اخع چن بارها اینجوری قهرهامون شد میترسم دیگ بخشش نباشه

هیچ مردی به تایپیکای من نیاد من یه زن متاهل و بدم میادبانامحرم نوشتن ردوبدل کنم مچکر
ببین بهر حال اسی حتی الانم که خیانت دیده بازم دوست داره شوهرشو که الان اینقدر بی تابه  واسه هم ...

شماخیلی عالی میگید خاک توسرم شده ک انقد بی تابم 

هیچ مردی به تایپیکای من نیاد من یه زن متاهل و بدم میادبانامحرم نوشتن ردوبدل کنم مچکر

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اخه وقتی عصبی میشه خب میگ بلایی سرت میارم مثلن میکشمت اخع خیلی خشن هس

ای بابا مگه الکیه دختر خیلی دست بالا گرفتی طرف رو فکر کرده خبریه ! کلا ترسو هستی؟ خونه بابات هم کتک خوردی؟ 

خدایا شکرت واسه همه چیز 
ای بابا مگه الکیه دختر خیلی دست بالا گرفتی طرف رو فکر کرده خبریه ! کلا ترسو هستی؟ خونه بابات هم کتک ...

ن ن بابای من تابحال بما یک سیلی نزده من فقط از شوهرم کتک خردم .خداییش ترسوهس دیشب با قندون شیشه زد توسرم😭خدارحم کردک قندون شیشه نشکست

2731
مشکل مونه سراین بودک اون رفتع پیش خانم دکترزیبایی برای صورت خودش پاکسازی انجام درحالیک باید بامن میر ...

حق باتوئه .اگه جای تو و شوهرت بزعکس بود مسلما عکس العمل شوهرت خیلی وحشتناک تر بود .پیشنهادم بهت اینه که حساس نباشی چون مردی که انقدر به درخواستت اهمیت نده هرچی بیشتر پاعشاری کنی اوضاعو بدتر میکنه برات.اصلا گوشیشو چک نکن نه حالا نه هیچوقت اینک بدون هروقت خاکو زیرو روکنی ۴تاکرم توش پیدا میشه پس آرامش خودتو فدای هیچی نکن بیخبری خوشخبریه.وقتی طرفت متوجه اشتباهش نمیشه  و مقاومت میکنه در برابر فهمیدن باید خودتو تغییر بدی .تو فعلا برو سرزندگیت تا بعدا ببینیم چه باید کنی با این مرد 

چشم فقط دلم شورمیزنه میترسم دیگ خونه مو نبیتم میترسم دیگ ازم جدا بشه اخع چن بارها اینجوری قهرهامون ش ...

ببین اون ترس تو رو حس میکنه و بیشتر کلاس میذاره واست .نه به راحتیا زندگی نمیپاشه .

میگم نباید قهر میکردی ولی دیگه حالا که کردی لاقل دست پیشو بگیر بگو به چه حقی دست روم بلند کرد منم اومدم خونه بابام . بعدم سعی کن یه سرگرمی برای خودت داشته باشی با دوستات تلفنی خرف بزن یا برو بیرون 

ذکر هم بگو واسه آرامش خودت اما تحت هیچ عنوانی بهش پیام یا زنگ نزن کتاب زنان زیرک رو بخون حتما 

حق باتوئه .اگه جای تو و شوهرت بزعکس بود مسلما عکس العمل شوهرت خیلی وحشتناک تر بود .پیشنهادم بهت اینه ...

چقدر حرفای مامانم رو میگید.فقط بنظرتون من برمیگردم زندگیم خیلی میترسم نکنه دیگ منو نخاد نکنه هی ازم فاصله بگیره خدایاانقدگریع کردم ک

ببین اون ترس تو رو حس میکنه و بیشتر کلاس میذاره واست .نه به راحتیا زندگی نمیپاشه . میگم نباید قهر م ...

چشم .بنظرتون اونم منو میخاد نکنه دیگ هرگز منو نخاد وکسی دیگ رو بیاره خونه من دیشب هرچی لباس داشتم جمع کردم هرچی ها هیچ لباس ووسایل شخصی ازخودم جانذاشتم ای خدا😭😭چقدر احمقانه چرااخه اعصاب منو اونجوری بهم ریخت خدایا پشیمونم کاش الان خونه ام بودم 

ببین اون ترس تو رو حس میکنه و بیشتر کلاس میذاره واست .نه به راحتیا زندگی نمیپاشه . میگم نباید قهر م ...

پشیمونم وخونه مونم سکوت مامانمم رفت شهرستون با بچه خواهرم موندم دارم دق میکنم مث ادم آواره ازبهترین زندگیم رونده شدم😭😭😭

بامامور برو شاهد بگیر بگو رام نمیده بیرونم کرده

ن نمیشه عصبی میشه ونمبخام ابرو ریزی

حس میکنم دیگ زندگیم تموم شدخدایا😭😭😭😭😭😭😭 دارم خفه میشم گاهی میخام خودکشی کنم بخدا

چقدر حرفای مامانم رو میگید.فقط بنظرتون من برمیگردم زندگیم خیلی میترسم نکنه دیگ منو نخاد نکنه هی ازم ...

ان شاءالله برمیگردی ... رابطتون نیاز به درمان داره فکر نمیکنم مردی که توصیف کردی روانشناس بیاد ولی خودت باید تلفنی هم که شده کمک بگیری.

مشکل فقط این دکتر رفتنه؟چون یه جا نوشتی باقندون تو سرم زد 

ن ن بابای من تابحال بما یک سیلی نزده من فقط از شوهرم کتک خردم .خداییش ترسوهس دیشب با قندون شیشه زد ت ...

ببین شوهرت که قطعا مشکل کنترل خشم داره وگرنه که آدم سالم هرگز با چیز مثل قندان تو سر کسی نمی زنه چون ممکنه بلای غیر قابل جبرانی سر طرف بیاره! پس با این اوصاف تو جونت تو اون خونه در خطره! 

دو تا راه داری! 

اگر میخوای به هر ترتیبی باهاش ادامه بدی ، باید کاری کنی که دیگه کمتر عصبانی بشه پس بهش گیر نده الان هم بشین تا خودش بیاد دنبالت! 

اما اگر نمیخوای که قبلا گفتم پلیس و پزشک قانونی و …. 

خدایا شکرت واسه همه چیز 
ان شاءالله برمیگردی ... رابطتون نیاز به درمان داره فکر نمیکنم مردی که توصیف کردی روانشناس بیاد ولی خ ...

بله حرفمون سر اون دکتره شد ودروغ گفتنش و بله باقندون سراین زدک میگف گوشیتوباید نبری من خریدم و من مقاوت کردم ک زد سرم وقتی عصبی بشه کنترل نداره

2706