2733
2734
عزیزم بهم گفت خانوادش مجبورش کردن با یه دختری که قبلا به اسمش بوده ازدواج کنه میخام بدونم راست گفته ...

راست گفته اجبار اونا بوده،اما هنوز ازدواج نکردن،طول میکشه

این ک از قبل میدونسته دختری ب اسمش هس،چرا ب شما رو وابسته کرده و بعد یاد هندوستان کرده و رفته،ببخشید اما بهتر ک رفت لطف خدا شامل حالت شده اینجور ادمی رفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
راست گفته اجبار اونا بوده،اما هنوز ازدواج نکردن،طول میکشه  این ک از قبل میدونسته دختری ب اسمش ...

خدا ازش نگذره کلی عاشقش بودم باورم نمیشه که رفته سه ماهه دارم خون گریه میکنم و شب وروز ندارم میدونم که درکم میکنی یدفعه اینو بهم گفت ورفت😭یکسال باهاش بودم و نمیدونستم دوستم نداره

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن
راست گفته اجبار اونا بوده،اما هنوز ازدواج نکردن،طول میکشه  این ک از قبل میدونسته دختری ب اسمش ...

دوست قشنگم ببخش منو مدام سوال میپرسم فقط به این دوتا سوالم جواب بده دیگه هیچی نمیپرسم، با دختره ازدواج میکنه؟؟ من کی ازدواج میکنم؟؟ 

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن
خدا ازش نگذره کلی عاشقش بودم باورم نمیشه که رفته سه ماهه دارم خون گریه میکنم و شب وروز ندارم میدونم ...

درکت میکنم عزیزم میگم ک لطف خدا بوده ک تشریف نحسشو برده،شمام از ضعفته ک سه ماهه ب یادشی بنداز دور دندون لق رو،خودتو سرگرم کن کمتر یادش بیفتی،هرچیم ازش داری پاک کن،منم رابطه سه سالمون رو با گفتن ما دوریم از هم تموم کرد چند روز طول کشید ناراحتیم ،دیگه برام مهم نیست الان میفهمم چقد ادم چرتی بود

درکت میکنم عزیزم میگم ک لطف خدا بوده ک تشریف نحسشو برده،شمام از ضعفته ک سه ماهه ب یادشی بنداز دور دن ...

عزیزم حس می کنید امسال به هدفم میرسم؟

احتمالا وقتی ، از درد میوفتی رو زانوت من خیلی دور از توعم ، روی زانوی خودم.💙🪼 https://t.me/FaalHoosh_bot?start=1159340394
2738
دوست قشنگم ببخش منو مدام سوال میپرسم فقط به این دوتا سوالم جواب بده دیگه هیچی نمیپرسم، با دختره ازدو ...

اونم شاید بپیچونه و باش ازدواج نکنه،شما بعد فراموش کردن اون به خاستگارات یکیشون جواب مثبت میدی✨

درکت میکنم عزیزم میگم ک لطف خدا بوده ک تشریف نحسشو برده،شمام از ضعفته ک سه ماهه ب یادشی بنداز دور دن ...

دورت بگردم من توی تمام سال های عمرم با هیچکس دوست نشده بودم یدفعه با این وارد رابطه شدم عاشقش شدم توی سن بیست ودوسالگی اونقدر دوستش داشتم که انگار تو این سه ماه دارم میمیرم و زنده میشم دقیقا عین معتاد ها که ترک میکنن همونجوره حالم😭

اونم شاید بپیچونه و باش ازدواج نکنه،شما بعد فراموش کردن اون به خاستگارات یکیشون جواب مثبت میدی✨

امیدوارم دختره اونو بپیچونه و قلبش مثل من تکه تکه بشه😭💔

دورت بگردم من توی تمام سال های عمرم با هیچکس دوست نشده بودم یدفعه با این وارد رابطه شدم عاشقش شدم تو ...

نمیخوای فراموش کنی وگرنه میتونی،سعی تو کن♥️،اونم کارما پس میده خیر نمیبینه از شکستن دل بقیه

2706