2737
2739
عنوان

اینجوری خودمو سبک میکنم؟؟؟؟

64 بازدید | 5 پست

دوستام میگن اینجوری خودتو سبک میکنی

اونا مامان باباشون خودشون بدون اینکه بهشون یادآوری بشه دو سه تومن براشون میریزن

بعد من اول هر ماه به بابام میگم ۵۰۰ بزنه برام

که اونم خرج وسایلای مدرسمو کتاب متفرقه و اینا میشه 

که اونم بزور میزنه برام بابام بعد حق اولادی که از طرف شرکت هرماه میگیره ۴ تومنه 

باز من هیچی نمیگم قانعم

بعد دوستام میگن خیلی سبک میکنی خودتو که هر ماه بهشون میگی و اونم این مبلغ

اینم بگم اصن مشکل مالی اینا نداریم طوری که کالابرگ بهمون تعلق نگرفته مثلا مرفه ایم

من خیلی مهربون و صبورم اما اگه تو تاپیک یا ریپلای چرت و پرت بهم بگی میشورم میذارمت کنار🙏

نه ! منم ۵۰۰ از بابام میگیرم ولی تا وقتی خود بابام هرچی بخوام و که لازمم باشه میخره دیگه نیاز ندارم ۳ تومن بزنه به کارتم و این سبک کردن نیست از نظر من البته عزیزم 

میگن هفت ثانیه بعد مرگ همه چیو میبینیم!! فکر کنم پس کربلا رفتنم دوبرابر میشه چون دوباره روی ماه اربابم رو میبینم ❤️‍🩹🙂💫💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ! منم ۵۰۰ از بابام میگیرم ولی تا وقتی خود بابام هرچی بخوام و که لازمم باشه میخره دیگه نیاز ندارم ...

منم تقریبا اینطورم

بعضی جاها پول نداشته باشم مثلا میریم تهران خرید لباس و اینا یکی دوقلم برام میگیرن

شهریه مدرسه و کلاسمم میدن

من خیلی مهربون و صبورم اما اگه تو تاپیک یا ریپلای چرت و پرت بهم بگی میشورم میذارمت کنار🙏
2728
خب اشتباه میکنی  500 تومنی که می نت رو واسه خودت پس انداز کن  هزینه لوازم و التحری ...

نمیدن که میگن پول دادیم بهت

بعضی جاها پول نداشته باشم مثلا میریم تهران خرید لباس و اینا یکی دوقلم برام میگیرن

شهریه مدرسه و کلاسمم میدن

منم تقریبا اینطورم بعضی جاها پول نداشته باشم مثلا میریم تهران خرید لباس و اینا یکی دوقلم برام میگیر ...

اگر من جای شما بودم قیمت خریدام رو بیشتر میگفتم چون وقتی توان خرید یا توان پس اندازش رو دارم بیشتر میگفتم که پس اندازی هم واسه خودم نگه دارم یا مثلا نهایت هرماه برای خودم ۱۵۰ تومن یا ۲۰۰ هزار تومن نگه میداشتم و بقیه رو خرج میکردم اون ۱۵۰ تومنه برا پس اندازم باشه و به بابام میگفتم که خرج شده چون پس انداز چیز مهمیه 😊 

میگن هفت ثانیه بعد مرگ همه چیو میبینیم!! فکر کنم پس کربلا رفتنم دوبرابر میشه چون دوباره روی ماه اربابم رو میبینم ❤️‍🩹🙂💫💙