2737
2734
عنوان

امینوسنتز و سندروم دان

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 47 پست
۳۵ سالمه روزای سخت من مونده😭 متاسفانه این مدت شوهرم اخلاقای خوبشو رو کرده با این تفکر که من دارم ...

منم سقط که کردم حال خیلی بدی داشتم.

مادرش بهم میگفت مال تو ۳ ماهش بوده مال دختر من ۴ ماهه بود!

یعنی هرچی بگی یه چی تو آستین دارن بگن که ما بیشتر از تو سختی کشیدیم!

خدایی هست و حتما میبینه و میشنوه.

حاضر و ناظر.

خودش کمکت میکنه عزیزم.

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍
من ۲۵ سالمه ۳ بار باردار شدم یعنی میخوام جامو سفت کنم؟خدا به دادشون برسه. چه اون که ۲۰ سالگی ازدواج ...

جالبه بدونید موقعیت اجتماعی و کاری و خانوادگیم انقدری خوبه که میدونم ارزوی خیلیا بودم و هستم! من ۵ ساله ازدواج کردم و بعد ۵ سال خواستم مادرشم و با این تفکر روبرو شدم!

تمام عروسای خانواده همسرم از راه نرسیده باردارشدن و همگی یکی دوتا پسر دارن! 

این تفکرو از بزرگتراش شنیده و داره چیزی که به عروساشون نسبت میدادن رو به من نسبت میده! درحالیکه از هر لحاظ از همشون بالاتر بودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم سقط که کردم حال خیلی بدی داشتم. مادرش بهم میگفت مال تو ۳ ماهش بوده مال دختر من ۴ ماهه بود! یعن ...

امیدوارم

مطمینم خدا هواسش هست بهم من همیشه خداروبا خودم دیدم

همیشه همیشه

الانم مطمینم خواست خدا بهترینه برام هرچند بسیار برام سخته و کلی این مدت گریه کردم😔

من خواهرشوهرم یه مشکلی برام تو عقد درست کرد ۱ سال بعد عروسیم از همسرش جدا شد!

مادرشوهرم کلی اذیتم کرد الان خدا دوتا عروس بهش داده که حالشو جا اوردن و کلی از خانمی من پیش همسرم گفته که زن تو هرطوری رفتار کنه برارندشه و‌بهش میاد و‌….

همیشه به خدا گفتم من از حق خودم میگذرم و امیدوارم اگر جایی باعث ناراحتی بنده هات شدم تو هم از من بگذری

منم سقط که کردم حال خیلی بدی داشتم. مادرش بهم میگفت مال تو ۳ ماهش بوده مال دختر من ۴ ماهه بود! یعن ...

امیدوارم شما هم‌ بارداری و زایمان بسیار راحتی داشته باشید و هر روز زندگیتون بهتر از دیروز باشه

2731
جالبه بدونید موقعیت اجتماعی و کاری و خانوادگیم انقدری خوبه که میدونم ارزوی خیلیا بودم و هستم! من ۵ س ...

همینه دیگه داره درسی که بهش دادن پس میده.

بخدا مردا انگار بچه.

خیلی زود تاثیر میپذیرن.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امیدوارم مطمینم خدا هواسش هست بهم من همیشه خداروبا خودم دیدم همیشه همیشه الانم مطمینم خواست خدا ب ...

بس صبر داشته باشو پای صبر خدا بشین عزیزم.

خودش بهترین هارو برات رقم میرنه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امیدوارم شما هم‌ بارداری و زایمان بسیار راحتی داشته باشید و هر روز زندگیتون بهتر از دیروز باشه

ممنونم عزیزم.

هرسوالی چیزی داشتی ازم بپرس.

از حال خودت منو بی خبر نذار.

انشالله سالم و سلامت میری بیمارستان و برمیگردی.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
سلام عزیز الان بیمارستانم و دارم درد میکشم😭

عزیزم.😞

امیدوارم حالت به زودی زود خوب بشه.

برات صلوات میفرستم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچ نسبتی نداشتم هردو ۳۵ سالمونه

نمی دونم این مطلب درسته یا نه ولی توی نی نی سایت یه نفر نوشته بود که دکتر گفته علت سندروم داون فقط اسپرم پدره و راه چاره اینه که پدر قبل از بارداری اسید فولیک بخوره.دیگه راست و دروغش رو نمی دونم .شما با دکتر مشورت کن و لطفا به من هم خبر بده

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.
نمی دونم این مطلب درسته یا نه ولی توی نی نی سایت یه نفر نوشته بود که دکتر گفته علت سندروم داون فقط ا ...

من از دکتر ژنتیک ازمایشگاهی که میرفتم پرسیدم گفت اگر فقط یک بچه سندروم دان باشه، بااحتمال ۷۰-۸۰ درصد تقسیم سلولی به صورتی انجام شده که تخمک مادر یک کروموزوم اضافه اورده !

ولی اگر سندروم دان برای بیشتر از یک بچه اتفاق افتاد احتمال بیشتری هست که پدر نقص کروموزومی داشته باشه و باید حتما پدر و مادر ازمایش کاریوتایپ رو بدن تا مشخص بشه که نقص به چه دلیل هست!

2706