2737
2734

من ب شخصه از زن حامله ای ک لوس بازی در بیاره بدم میادیه زن حامله باید چ رفتاری داشته باشه؟ و چیکار کنه

اگه من الان تو یه تاپیک سرکاری دارم نظر میدم ایشالاااااااا استارترش به زمین گرم بخوره ک دروغ میگه   

یه روز یه فامیلمون خیلی رفتار بدی باهام کرد . بعدا برای توجیه گفت چون حامله بودم هورمونام تغییر داشت اونجوری کردم اما من هیچ وقت فراموش نمیکنم و دیگه بهش اعتماد نمیکنم و اون آدم سابق نمیشه دیگه برام 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ب فکر بچش بود

اهنگ میذاشت براش

کتاب میخوند براش

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2738
چرا باید رفتارمونو مطابق خوش آمد بقیه تغییر بدیم این ی مشکل روانیه ها اسمشم مهرطلبیه 

خب ما بحثمون حامله های لوس بود

شما هم حامله لوس هستید؟

اگه من الان تو یه تاپیک سرکاری دارم نظر میدم ایشالاااااااا استارترش به زمین گرم بخوره ک دروغ میگه   

بنظرم خانم باردار حق داره خودشو لوس کنه ولی واسه شوهرش فقط ن همه جا جار بزنه من باردارم فلانی تو کوتاه بیا تو فلان کن😂

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣