2733
2734
عنوان

نه میشه رفت سوپری نه میشه رفت لوازم خونگی

| مشاهده متن کامل بحث + 5620 بازدید | 160 پست
من میرم فروشگاه میام بیرون پشیمون میشم بااینک فقط خرید ضروری میکنم

وای بخدا منم قبلنا میرفتم کوروش کلی خرید ضرروی+هله هوله وخوراکی همش میشد دویست وخورده ای

دیشب رفتم چندتا چیزضروری خریدم ازترس،بچمم نبردم چون همه چی ورمیداره براخودش شد400تومن😳

بله درسته  شما هم برام دعا کنید  ممنونم

واقعا بعضی وقتا دلم واسه پسرا میسوزه😁 بیچاره ها خیلی باید کار کنن تا بتونن ازدواج کنن. یا حداقل هارو داشته باشن. ولی خب دخترا هم محدودیت زیاد دارن. مثلا این ساعت من بیرون نمیرم

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای بخدا منم قبلنا میرفتم کوروش کلی خرید ضرروی+هله هوله وخوراکی همش میشد دویست وخورده ای دیشب رفتم ...

خدانصیب نکنه واقعا

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
2731
دعا کنید فقط بنزین گرون نشه و گرنه دیگه تمام

اتفاقا کاش مثل کشوارای دیگه بودیم قیمت بنزین از آب معدنی کمتره ولی مردم تو خورد و خوراکشون موندن 

کشورای دیگه سوخت گرونه ولی کسی محتاج نون شبش نیست ، آب و برق گرونه ولی میوه و گوشت و مرغ برای تمام اقشار جامعه هست

کاربری دست دونفره
بدبختیم والله 

ولی اینم هست که پسرا از ۷ دولت آزادن 😁 راحتن. هیچ محدودیتی ندارن. هیچی واسشون بد نیست.

اما دختر😔

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
2738
اتفاقا کاش مثل کشوارای دیگه بودیم قیمت بنزین از آب معدنی کمتره ولی مردم تو خورد و خوراکشون موندن&nbs ...

بله درسته ولی اینجا مثل کشورهای دیگه نیست

کافیه ۱۰۰۰ تومان گرون بشه دیگه جنسا هزار برابر گرون میشه

بدبختیم والله 

متاهلی؟ پس واسه تو بهتره. دیگه حداقل ازدواج کردب

ولی اینم هست که پسرا از ۷ دولت آزادن 😁 راحتن. هیچ محدودیتی ندارن. هیچی واسشون بد نیست. اما دختر😔

اینطوری نیست اتفاقا

شما میتونید صبح تا شب بخوابید کسی چیزی بهتون نمیگه 

مجبور نیستین سربازی برین 

مجبور نیستین سرکار برین

بله درسته ولی اینجا مثل کشورهای دیگه نیست کافیه ۱۰۰۰ تومان گرون بشه دیگه جنسا هزار برابر گرون میشه

آره دقیقا مشکل همینه قیمت هرچی بره بالا بقیه اجناس هم میرن بالا

کاربری دست دونفره
2706