2733
2734

این ویروس جدیده به خاطرمیوه هایی مثل موزوخربزه وانبه و...هست 

چیزای خنک مثل کاسنی.پنیرک .سوپ وآبگوشت بخور 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این ویروس جدیده به خاطرمیوه هایی مثل موزوخربزه وانبه و...هست  چیزای خنک مثل کاسنی.پنیرک .سوپ و ...

پسرخودم دوهفته پیش انبه خوردواینطوری شد

طفلک خیلی اذیت میشد

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2731
این ویروس جدیده به خاطرمیوه هایی مثل موزوخربزه وانبه و...هست  چیزای خنک مثل کاسنی.پنیرک .سوپ و ...

اخه الان دو ماهه اینجوریه. رفتم دکتر فقط دیفن هیدرامین داد گفت قرقره کن تاثیری نداشت

اخه الان دو ماهه اینجوریه. رفتم دکتر فقط دیفن هیدرامین داد گفت قرقره کن تاثیری نداشت

به پسرمن آنتی بیوتیک هم دادن ۵روزه خوب شد 

برویه دکتردیگه فعلاهم گرمیجات نخور

به پسرمن آنتی بیوتیک هم دادن ۵روزه خوب شد  برویه دکتردیگه فعلاهم گرمیجات نخور

منم گفتم انتی بیوتیک بنویس گفت عفونت نکرده نیاز نیس. یعنی مال گرمیه؟ اخه حس میکنم ترشی و شوری که میخورم بدتر میسوزه

منم گفتم انتی بیوتیک بنویس گفت عفونت نکرده نیاز نیس. یعنی مال گرمیه؟ اخه حس میکنم ترشی و شوری که میخ ...

خب فعلاکه نبایدبخوری .آره مال گرمیه .معلوم نیست چی ریهتن داخل این میوه ها

2706