2752
2734
عنوان

ماجرا های منو کراشم😂😂🤝

| مشاهده متن کامل بحث + 1337 بازدید | 126 پست
بپرس عزیزم

راستش بنده از اونجای که پدر گرامی همیشه دختر دندون پزشکم دخترک باهوشم خطابم می‌کرد 

از بچگی علاقه شدیدی به دندون پزشکی داشتم

دست بر قضا دوره مدرسه شد و رفتم مدرسه از اونجای که از درس گریزون بودم و خانواده ام همیت نداشتن براشون که بخونم یا نخونم(عجیب ترین خانواده ایرانی😂)

تا کلاس ششم بنده همه کارنامه هام حیلی خوب بود

منتها ریاضیم 

!آفرین ریاضیم افتضاح بود

خلاصه راهنمایی ام بدون درس خوندن گذشت تا رسیدیم به موقعه انتخاب رشته بنده یادم رفت برم آمورش پرورش که ریاضی و علوم و جغرافی رو ترمیم بزنم(بجز ریاضی و علوم که پایین بود نمرم معلم جغرافیایی باهم لج بود از عمد بجا۱۷ ۱۳ داد میدونم عجیبه بله بله، شانس مایه)

خلاصه سرت درد نیارم بنده با گریه رفتم نشستم رشته معماری اتفاقا بشدت هم در این رشته موفق بودم هنوزم معلممون میگه تو حیفی که نری این رشته 

اما خب معماری وارد بازار کار شدنش پارتی میخواد ... جالا معماری ولش یه مدته تو کلم افتاده برم

بشینم دوسال تمام کتابا تجربی بخونم شاید دندون آوردم

از یطرف میگم دوستم گه معدلش تو دبیرستان (تجربی بود رشته اش)۱۸ و خوردی بود و باهوش اون مامایی قبول شد بعد من میتونم 

دندون بیارم از یطرف هم میگیم الکی وقتم با این کار هدر ندم

جالا بنظر تو چیکار کنم؟میدونم زیاد شد شرمندها💚

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

فکر کنم رفت عکس کراشش بیاره ما راهکار بدیم 😂😂 چکار می‌کنه خداااا بدویین من عجولم

نه بابا منه بدبخت بتونم این غول کنکور شکست بدم کراش بماند🤣

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
راستش بنده از اونجای که پدر گرامی همیشه دختر دندون پزشکم دخترک باهوشم خطابم می‌کرد  از بچگی عل ...

من دندون پزشک نیستم پزشکی می خونم ولی به شدت راضی هستم اگه صد بارم بر گردم دوباره تجربی پزشکی یا دندون می خونم بخصوص برای یک خانم خیلی خوبه ارزشش داره تلاش کنی بنظرم شروع کن به خوندن 

اگه امسال می تونستی به نفعت بود بخاطر دوازدهم 

دانشجو❤️👩‍⚕️
2731
من دندون پزشک نیستم پزشکی می خونم ولی به شدت راضی هستم اگه صد بارم بر گردم دوباره تجربی پزشکی یا دند ...

نه من متاسفانه ۲۰ سالمه و خب باید بگم دوسال دیگه میشه۲۲ دوسال الکی پشت کنکور موندم

ریاضیم افتضاح بنظرت از پایه راهنمایی شروع کنم به خوندن؟

میدونم ارزش داره اما خب یسری نمیکره چپ فعال یسری راست

من توی حل کردن یه مسئله ساده ام میمونم 

نمیدنمم بخاطر پایه داغونیه که دارم یا..

نه من متاسفانه ۲۰ سالمه و خب باید بگم دوسال دیگه میشه۲۲ دوسال الکی پشت کنکور موندم ریاضیم افتضاح بن ...

بنظرم تو 26سالگیت با افتخار بگی فلان شغل دارم فلان خواستگار دارم بهتره تا 26سالگی حسرت بخوری بنظرم به تایپک بزن بنویس 26ساله ها در چه حالین میبینی چقدر دنیات عوض میشه 

البته سختی های تجربی و کنکور در نظر بگیر ولی دندون خوبه

دانشجو❤️👩‍⚕️
بنظرم تو 26سالگیت با افتخار بگی فلان شغل دارم فلان خواستگار دارم بهتره تا 26سالگی حسرت بخوری بنظرم ب ...

بنظر با یه مشاور خوب پیش نرم؟

تو تابستون بزنم کتاب ۷ و ۸ و ۹ جمع ببندم 

راهنمایی رو من حتی شده گوشیم خاموش میکنم

۲ سال تمام  چون واقعا خوشم میاد از این رشته

باخانواده ام هم نمیتونم در میون بذارم چون صدرصدددد میکن نمیتونی🤦🏻‍♀️

فقط اسم هامور و سرخو رو شنیدم ممنون نوش جان☺❤🙏

خواهش میکنم عزیزم

اتفاقا ما فردا ناهار قلیه ماهی داریم😁💚

اول مطمئن شو که مجرده وکسی تو زندگیش نیست،بعد عملیات رو شروع کن

چطوری بفهمم؟

گفتم که اصلا میخوام اونو بفهمم 😄😂

لایک نکن مگر اینکه خودم بگم😑هی نوتیف میاد با ذوق باز میکنم میبینم لایکه🤦🏼‍♀️😑😂
راستش بنده از اونجای که پدر گرامی همیشه دختر دندون پزشکم دخترک باهوشم خطابم می‌کرد  از بچگی عل ...

هر کاری میکنی یه کاری کن پیش خودت شرمنده نباشی اگه لازمه سختی کنکورو بکشی،بکش ولی بار حسرتو رو سینه خودت نذار چون تا اخر عمر باهات میمونه...

بعد به روحیات خودت نگاه کن ببین شاید دندون واقعا علاقه خودت تیس و علاقه خانواده اس...

تو همه تلاشتو بکن ایشالا دندون بیاری ولی حتی اگه پیرا ها هم بیاری بازم خوبه 

شاید دختر شیطون و پر جنب و جوشی باشی و درس خوندنای پزشکی یا روی صندلی نشستن دندون برات سخت باشه...

یا شاید کمر درد داشته باشی و کار زیاد پیرا ها برات سخت باشه

همه تلاشتو بکن و بعد مطابق شرایط و علایق خودت، نه خانواده، تصمیم بگیر♥️

ایشالا موفق باشی خیلیااااارو دیدم از رشته دیگه دندون و پزشکی قبول میشن فقط و فقط کافیه بخوای✨️

انسان خیلی قدرتمند میشه اگه با تکیه بر خدا یه چیزیو واقعا بخواد🦋

ایشالا موفق باشی♥️✨️

لایک نکن مگر اینکه خودم بگم😑هی نوتیف میاد با ذوق باز میکنم میبینم لایکه🤦🏼‍♀️😑😂
2706