2737
2739
عنوان

ماجرا های منو کراشم😂😂🤝

| مشاهده متن کامل بحث + 1319 بازدید | 126 پست
چطوری بفهمم؟ گفتم که اصلا میخوام اونو بفهمم 😄😂

ببین گفتی که مامانت پایه ست،به یه بهونه ای مامانت شماره پسره رو بگیره.مثلا مامانت بهش بگه که بابات میخواد آجیل سفارش بده ،یا لواشک،بعد سرکاره  ومقدور نیستش بیاد مغازه.شماره تون رو بدین تا آقامون باهاتون تماس بگیرن.

آخرش هم به بابات نگو که باپسره حرف بزنه.مامانت حرف بزنه

S💫M
چطوری بفهمم؟ گفتم که اصلا میخوام اونو بفهمم 😄😂

گفتی تو مغازه شون پفیلا دارن.مامانت به پسره بگه میخوام با پفیلا یه طرحی درست کنید،صماره پسره رو بگیره تا طرح رو براش بفرستی.

همین که صماره به دستت رسید،بالاخره از پروفایل و بیو میشه فهمید متاهله یا مجرد

S💫M

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر کاری میکنی یه کاری کن پیش خودت شرمنده نباشی اگه لازمه سختی کنکورو بکشی،بکش ولی بار حسرتو رو سینه ...

خیلی قشنگ حرف زدی عزیزم

امیدوارم زودی اون هدف قطعی خودم رو پیدا کنم

و اینقدر سردگمی نکشم🥲💚✨️

توام موفق باشی در همه مراحل مهربون جانم،چه نام کاربری خوبی ام انتخاب کردیا🥹💋✨️

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
خیلی قشنگ حرف زدی عزیزم امیدوارم زودی اون هدف قطعی خودم رو پیدا کنم و اینقدر سردگمی نکشم🥲💚✨️ تو ...

فداتم که✨️🦋

لایک نکن مگر اینکه خودم بگم😑هی نوتیف میاد با ذوق باز میکنم میبینم لایکه🤦🏼‍♀️😑😂
2731
گفتی تو مغازه شون پفیلا دارن.مامانت به پسره بگه میخوام با پفیلا یه طرحی درست کنید،صماره پسره رو بگیر ...

با دوستم هماهنگ کردم شماره بگیره😄

کاش بتونه.بنظرتون تو تل ناشناس پیام بدم یا یهو زن داره و شر میشه؟

لایک نکن مگر اینکه خودم بگم😑هی نوتیف میاد با ذوق باز میکنم میبینم لایکه🤦🏼‍♀️😑😂
با دوستم هماهنگ کردم شماره بگیره😄 کاش بتونه.بنظرتون تو تل ناشناس پیام بدم یا یهو زن داره و شر میشه ...

از پرو. فایلص میشه اطلاعات به دست اورد.بعدش پیجش رو پیدا کنید

S💫M