2733
2734
عنوان

تصمیم گرفتم ماشین بخرم

| مشاهده متن کامل بحث + 195 بازدید | 35 پست
ممکنه ماشین بیاد پایین .میگن که ماشینهای وارداتی تو گمرک دارن خاک میخوره .الله اعلم 

شما نظرت رو مدل هشتاد هس؟

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃 روانشناس خوب تو تبریز معرف کنید .. کسی از شکستن دل سود نمیکنه 💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه من باشم اگر بخوام ماشین ارزون بخرم ماتیز میخرم ولی سالم 

چرا ماتیز؟

ماتیز مدل ۸۰؟

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃 روانشناس خوب تو تبریز معرف کنید .. کسی از شکستن دل سود نمیکنه 💔
ممنونم مهربونم   بعضیا میگن همون هشتاد رو بده پراید مدل هشتاد بخر منم از اینکه همش تعمیر گاه ...

نه اتفاقا بنظر من اگه تونستی یکمم بزار روش مدل بالاتر بگیر.

ماشین خرج دار خیلی بده.

همش ادم نگران میشع تو راه بزارع ادمو.

همین ماشین رو تادوسال پیش میشدباه هشتاد نود تومن گرف الان  ببین چقدرگرونتر شده.

واسه خودت میخای بخری اصلا کم نزار.

ما اونجوری که دلمون میخاست زندگی نکردیم،،،جوری زندگی کردیم که مجبور بودیم....حتی نمیدونم بگم چه دعایی کنین که حالم خوب شه هیچی خوشحالم نمیکنه چرا....بچه هام نفس منن ،،هیچوقت فکر  نمیکردم کسی رو تا این حد دوست داشته باشم،مادر بودن واقعا سخته...قلبت بیرون از بدنت میزنه.خدا جونم  بچه هاموعاقبت بخیر کن.حالشون همیشه خوب باشه ،خدایا بچه هام تاوان کارای شوهرمو پس ندن لطفا.... ...خدایا عمر طولانی بهم بده نوه هامو ببینم.موفقیتاشونو ببینم آمینتاریخ امضام ۴۰۱/۱۲/۲۱. .................................دوس دارم همه چی رو ول کنم و برم.زندگیم خیلی مزخرف شده.عذاب وجدان دارم که دوتا بچه رو تو‌این زندگی اوردم...ازونطرف دلم واسه خودم میسوزه که دارم اینهمه ظلم رو تحمل میکنم.تو سی سالگی عین پنجاه ساله ها شدم.دعای هر روزم تاوان دادن شوهرمه تو‌همین جوونیش خدا ازش نگذره.هیچ خوب نیس حالم.دارم چرتو پرت مینویسم.خدااااا تورو خداااااا گناه دارم.ارامشم کجاس؟همونو بده خواهش میکنم🥲
2731
نه اتفاقا بنظر من اگه تونستی یکمم بزار روش مدل بالاتر بگیر. ماشین خرج دار خیلی بده. همش ادم نگران ...

من جدا شدم گاهی میگم طلا میخام چیکار که نگه دارم ( اون خریده بود) گاهی هم از دلم نمیاد میگم ناراحت میشه بدونه ! 

من جدا شدم گاهی میگم طلا میخام چیکار که نگه دارم ( اون خریده بود) گاهی هم از دلم نمیاد میگم ناراحت م ...

وقتی جدا شدی خب ناراحت بشه😒

ببین طلاهم خوبه سرمایه س.

ماشینم خوبه اگه لازمته

همه چی گرونتر میشه دیگه.

میتونی ماشین مدل پایین بگیری اما میتونی خرجشو برسونی؟

خودت بهتر شرایطتو میدونی.

اما واسه ماشین همیشه خوبشو درنظر بگیر

ما اونجوری که دلمون میخاست زندگی نکردیم،،،جوری زندگی کردیم که مجبور بودیم....حتی نمیدونم بگم چه دعایی کنین که حالم خوب شه هیچی خوشحالم نمیکنه چرا....بچه هام نفس منن ،،هیچوقت فکر  نمیکردم کسی رو تا این حد دوست داشته باشم،مادر بودن واقعا سخته...قلبت بیرون از بدنت میزنه.خدا جونم  بچه هاموعاقبت بخیر کن.حالشون همیشه خوب باشه ،خدایا بچه هام تاوان کارای شوهرمو پس ندن لطفا.... ...خدایا عمر طولانی بهم بده نوه هامو ببینم.موفقیتاشونو ببینم آمینتاریخ امضام ۴۰۱/۱۲/۲۱. .................................دوس دارم همه چی رو ول کنم و برم.زندگیم خیلی مزخرف شده.عذاب وجدان دارم که دوتا بچه رو تو‌این زندگی اوردم...ازونطرف دلم واسه خودم میسوزه که دارم اینهمه ظلم رو تحمل میکنم.تو سی سالگی عین پنجاه ساله ها شدم.دعای هر روزم تاوان دادن شوهرمه تو‌همین جوونیش خدا ازش نگذره.هیچ خوب نیس حالم.دارم چرتو پرت مینویسم.خدااااا تورو خداااااا گناه دارم.ارامشم کجاس؟همونو بده خواهش میکنم🥲
وقتی جدا شدی خب ناراحت بشه😒 ببین طلاهم خوبه سرمایه س. ماشینم خوبه اگه لازمته همه چی گرونتر میشه ...

ماهی پنج تومن بزارم کنار واسه خرج ماشین مدل ۸۰ کافیه یا بیشتر باید خرج کنم هرماه

ماهی پنج تومن بزارم کنار واسه خرج ماشین مدل ۸۰ کافیه یا بیشتر باید خرج کنم هرماه

من خبر از خرجا ندارم ولی سوای خرجش اصلا حوصلت نمیکشه هرروز تعمیرگاه باشی.

ما یه ۴۰۵ مدل ۹۰ داشتیم هنوز سال نشده ۷۵ تومن فقط خرجش شد اخرشم با ضرر ردش کردیم

دیگهچشممون ترسید

2706