2737
2734
عنوان

تصمیم گرفتم ماشین بخرم

| مشاهده متن کامل بحث + 188 بازدید | 35 پست
حتما ماشین بخر ، ماشین داشتن خیلی خوبه، بخصوص اگه شاغلی، هیچی به اندازه این که راحت و مستقل بری سرکا ...

مدل ۸۰ بخرم و ماهی پنج تومن خرج خرابیش کنم کافیه یا بیشتر خرج داره؟

یا طلا بفروشم مدل ۹۰ بردارم 

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃 روانشناس خوب تو تبریز معرف کنید .. کسی از شکستن دل سود نمیکنه 💔
وقتی جدا شدی  چرا فکر ناراحت شدنه اونی؟

چشم حسودا نزاشت زندگی کنیم

هنوزم دوسم داره

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃 روانشناس خوب تو تبریز معرف کنید .. کسی از شکستن دل سود نمیکنه 💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مدل ۸۰ بخرم و ماهی پنج تومن خرج خرابیش کنم کافیه یا بیشتر خرج داره؟ یا طلا بفروشم مدل ۹۰ بردارم&nbs ...

طلا بفروش و بهترین ماشینی که می تونی رو بخر، ماشین هرچی بهتر بخری به نفعت هست و خرج نداره، من ماشینم ۱۴۰۰ هست ، یکسال و خوردی دارم هنوز خرج خاصی براش نکردم.

2731
مدل هشتاد میگن همش باید تعمیر گاه باشی کاملا پوسیده شده

پراید ها نه در این حد نیستن

اگه بگردی خونگی تر تمیز گیر میاد

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️