2733
2739
عنوان

یه سوال خانمانه خانمای بیاین کمک

176 بازدید | 16 پست

بچه ها امروز روز دوم پریودم بود واااای وحشتناک دل درد داشتم مردم و زنده شدم انقدر مسکن خوردم تا آروم شدم بعد یکبارگی یه چیزی ازم دفع شد اندازه یه انگشت بود رنگش سفید و قرمز . بنظرتون این چی بوده ؟ اولین بار بود میدیدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چون هیچ روش ۱۰۰درصدی برای جلوگیری وجود ندارع خواهر منم با وجود خوردن قرص جلوگیری باردار شده اگع میگفتی قرمز من میگفتم کیست ولی اینکه میگی سفید هم بوده بنظرم جنین بوده سقط شده 

2740
آفرین دقیقاا منم همینجور شدم 

احتمالا کیست بوده عزیزم، وازاونجایی ک گفتی قرص ال دی هم خوردی، قرص ال دی خودش باعث لخته شدن خون میشه! 

احتمالا کیسته، ولی خب میتونی محض اطمینان ، بعد از پریودی ، روز دومش بری سونو بدی، چون توی روز دوم رحم پاک پاکه‌، ومشخص میکنه!

ب نظرمنکه کیسته!

چون هیچ روش ۱۰۰درصدی برای جلوگیری وجود ندارع خواهر منم با وجود خوردن قرص جلوگیری باردار شده اگع میگف ...

اره شایدم جنین بوده🙃🫠🫠 چون من دیدم، خاهر شوهرم سقط کرد،مشکل ژنتیکی داشت، بهش قرص سقط داده بود، خورد، ۲ ماهه بود، ی تیکه سفید بود !

2706