2737
2739
عنوان

من ان تی رفتم گفت دختره حالا...

132 بازدید | 15 پست

حالا کلی باخودم کلنجار رفتم دیگه عادت کردم و دوسشدارم 

بد هرکی میبینه میگه انشاالله غربالگری دوم بری خبرای خوش بدی یعنی پسرباشه😐

راستش یجوری میشم دیگه انقدر توضیح دادم و گفتم وگفتم.... ک زبونم مو دراورد

من یه دختر دارم اینم خداروشکر سالمه

حالا پسردوسداشتم ولی حتماصلاح خدا همین بوده 

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

محل نزار با پرویی کامل بگو همینی که هست 

مریضن اینا جواب ندی فکر میکنن کم اوردی

همه دوست دارن دوتا جنسو داشته باشن ولی دست ما نی دست خداست 

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤰🤲📿❤️💍m🫂
بهتره خوشحالم هم واسه دخترت هم دختر ایندت دوتا خواهر که حمایت گر همدگین

نمیدونم انگار هی میخان انگولک کنن ادمو

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بگو خبر از این خوش تر؟؟

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂
2738

واییییییییییی

از دست این نسوان. هم دیگران بهشون ظلم میکنن. هم خودشون به زنای دیگه.

خبر خوش چیه؟؟؟؟

سلامتی بچه هست دیگه. منم رفتن سونو چند تا با هم بودن یکیشون اومد بیرون از اتاق گفت پسره. بچه اول همه گفتن خدا رو شکر!!!!!!!

این خدا رو شکر از صد تا ناشکری بدتره. یعنی خدا رو شکر که پسره.

بابا جان باید بگی مبارکه ان شاءالله. 

ضمنا حضرت علی فرزندانشون که دنیا میومدن نمی‌رسیدن دختره یا پسر. میگفتن سالم هست؟‌ و شکر خدا رو میکردن که بچه سالمی از ایشون به دنیا اومده

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 

هر چی باشه فقط تنش سالم باشه کافیه انتی هم قابل اعتماد نیست کاش به هیچکس نمیگفتی چون من این اشتباه کردم انتی بم گفت دختره بعد به همه گفتم دختر دوباره که انومالی دادم بم گفتن پسر بچت حالا به هر کی میگم بچم پسره باور نمیکنه 

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

برا من بچه اولمه بعد ده سال انتظار با ای وی اف باردارشدم بخدا قدر دنیا خوشحال و شکر گذارم بعد هرکی میبینه میگه دیگه سونو نرفتی هنوز همونه حتی تو ماه هشتم میگن فعلا خرید نکن زوده دیدی پسرشد😐

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برا من بچه اولمه بعد ده سال انتظار با ای وی اف باردارشدم بخدا قدر دنیا خوشحال و شکر گذارم بعد هرکی م ...

منم دختراولمو بداز ۱۰سال و۴تاسقط باردارشدم با بدبختی گذروندم بارداریمو

بد خانواده شوهر هی میگفتن این پسره دروغ میگه دختره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706