2733
2739
عنوان

دانشجوهابیایدکمک

55 بازدید | 14 پست

ترم اول دانشگاه هستم وزبانم خیلی ضعیفه.ازسال اول دبیرستان کم کاری کردم الان انباشته شده نمیتونم برم اوناروبخونم توی زبان دانشگاه موندم.شماچجوری این درسوپاس میکنید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نام خدا با تقلب 😂 البته من روانشناسي بودم ٦واخد زبان داشتم. همرو انلاين برداشتم تا بتونم ب ...

من هم روانشناسی هستم وآنلاینه.ولی آخه زبان تقلبش هم سخته.چجوری تقلب کردی؟اصلازبان روانشناسی گرامرهم دارخ؟یافقط معنی کلمه وجمله و..گ

2731
من هم روانشناسی هستم وآنلاینه.ولی آخه زبان تقلبش هم سخته.چجوری تقلب کردی؟اصلازبان روانشناسی گرامرهم ...

ترم اول كه زبانش مثه دبيرستان

گرامر داشت. معني كلمه و همه چي. ولي خدايي استادمون هم اسون داد و مثل هرچي كه تو كتاب بود

ولي متون ١ و ٢ كلا روانشناسي به زبان انگليسي هست

اونم ميگفتن خيلي سخته ولي راحت بود تقريبا. 

اين متون حتي سوالاشم انگليسي نوشته ميشه. ولي زبان ترم اول با فارسي قاطيه

🫠
ترم اول كه زبانش مثه دبيرستان گرامر داشت. معني كلمه و همه چي. ولي خدايي استادمون هم اسون داد و مثل ...

متون روچجوری قبول شدی.انگلیسیت قوی بودیامثل من ضعسف؟من توی گرامرضعیفم

متون روچجوری قبول شدی.انگلیسیت قوی بودیامثل من ضعسف؟من توی گرامرضعیفم

زبانم بدك نيست. موفع امتحان گرامر يكم خوندم ولي متون با گوگل ترنسليت

ابنجوري بود كه همه سوالاي مربوط به روانشناسي به انگليسي بود با گزينه هاش. بعد از رو ترجمش ميفهمد كدوم بود و ميزدم

مثلا ترجمش اينجوري بود كه از نظر مزلو بالاترين سطح نياز انسان چيست

خودشكوفايي

نياز به غذا

نياز به دوست داشته شدن

خواب

بعد گزينه درست رو ميزدي

🫠
ترم اول كه زبانش مثه دبيرستان گرامر داشت. معني كلمه و همه چي. ولي خدايي استادمون هم اسون داد و مثل ...

راستی تکراردبیرستانه یاادامه؟اگرتکرارگرامردبیرستان باشه خیلی خوبه

2738
گوگل ترنسلیت یعنی تقلب؟آنلاین بودامتحانت؟

نه

برنامه گوگل ترنسليت هست كه باهاش ميتوني هر متني رو به زبان ديگه اي معني كني

مثلا يه نوشته انگليسي هست ميخوايي معني فارسيش رو بدوني. از روش عكس ميگيري بعد گزينه انگليسي به فارسي ميزني. معنيش رو مينويسه

يا مثلا معني يه جمله عربي به فرانسوري

من چون انلاين بود امتحانم اينجوري جملات رو معني ميكردم بعد جواب ميدادم

🫠
نه برنامه گوگل ترنسليت هست كه باهاش ميتوني هر متني رو به زبان ديگه اي معني كني مثلا يه نوشته انگلي ...

خب این تقلب بوده دیگه.اگه امتحانت انلاین نمیبودکه نمیتونستی ازگوگل ترنسلیت استفاده کنی

2706