2737
2739
عنوان

عاشقای گربه بیاین 🐈 🥺🥺

220 بازدید | 41 پست

این نژادای دی اس اچ خیلی خوبنننن  ریزش مو دارن؟ بعد بنظرتون مشکی بهتره یا خاکستری سفید یا نار نجی  سفید راسته که میگن نارنجیا خنگ ترنننن با مزه ترن؟ مریضی که میگن میگیری راسته؟

اره ریزش دارن

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
چطور میتونید گربه هارو دوست داشته باشید 

قرار نی شما دوس نداری بقیه هم دوس نداشته باشن

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2740

اطلاعی در مورد گربه ندارم ولی سگ چرا سفید خیلی نازه چه برا سگ چه گوباه🥺😁

فاقد اعصاب😶‍🌫️آلمای سایتم چون بهم میگن آلبالو کاربریم شد آلبالوچهخخخخ جهت برطرف شدن کنجکاویتون داخل تایپیکای جنجالی تگم کنید البته جز موضوع های خیانت و حس شش اگه مشکلی داشتید و نیاز داشتین خودتونو خالی کنید تگم کنید آرزوم اینه به مردم کمک کنم درد هایی که خودم کشیدمو نکشن همتون جای خواهر نداشتم هستین خوشکلا اگه دیدین نیستم بخاطر امتحانا هست عزیزای دل😍
من گفتم بقیه نباید دوست داشته باشن من همچین حرفی زدم؟ 

وقتی میگی چطور میتونید دوس داشته باشید یعنی این دیگه😁

2706