2733
2739
پس من میرم بگیرم نتیجشو اطلاع میدم 

یستگی داره تیرگیات بخاطر مشکل هورمونی نباشه اول ازمایش بده

بعدم شور.ت سعی کن نپوشی بذاری هوا بخوره تو خونه بجاش دامن بلند بپوش

ژیلت رو کلا حذف کن فقط و فقط کرم یا پودر موبر بزن اپیلاسیونم اصلا نکن

از این کرم هم روزی دوبار بزن

واژنت رو خشک  نگه دار اگه ترشحات داشتی زود محیطشو خشک کن نذار مرطوب بمونه

از شوینده واژنم استفاده کن هر چند روز یه بار

اقایون لطفا درخواست دوستی ندن🍎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای خدا از دست شوهرت🤣🤣🤣 منم امردز رو جوشام زدم زردیش موند😐

تازه قهرم بودیم همچی نگرانم شد ک نگو 😁😁😁😁 

منم بدتر خودمو بیحال کردم  

پنج ماهه تو سایت نبودم حتی یه نفرم نبود بگه خدایا این کاربر چیشد چرانیستش😏😅😅😅بالاخره گوشیمو درست کردم و اومدم 
یستگی داره تیرگیات بخاطر مشکل هورمونی نباشه اول ازمایش بده بعدم شور.ت سعی کن نپوشی بذاری هوا بخوره ...

عشقم حتما اینا ک‌گفتی انجام میدم فقط لیزر موهای زائد میرم کلا ماهی یبارر شیو‌میکنم ترشحاتم ندارم 

2728
وای بخدا من با موبر بلد نیسم هروقت هرجام زدم تغییری ندیدم فک کنم چون بدنم خیس بود ...موبر از ته میبر ...

من از پودر موبر مهنا استفاده میکنم با یه ذره اب ترکیبش میکنم جوری که حالت کرم غلیظ بگیره و اگه چپش کنم نریزه و کاملا سفت باشه

میرم حموم قبل اینکه هر کاری کنم شروع میکنم یه ایننه میذارم جلوم و با یه کاردک نازک کرم رو میزنم به کل واژنم حواسمم هست به اون قسمت داخلش که صورتیه اصلا برخورد نکنه

بعد میذارم پنج دقیقه بمونه کاردکمو یکم خیس میکنم و اون کرم رو از پوستم برمیدارم همزمان موهاشم کنده میشه

بعدا اب میگیرم و با شوینده میشورم

بوی واژنو از بین میبره ضد تیرگیه و عالیه

پوپر مهنام اصلا هم بوی بد نداره کلا اصلا بو نمیده

2740
من از پودر موبر مهنا استفاده میکنم با یه ذره اب ترکیبش میکنم جوری که حالت کرم غلیظ بگیره و اگه چپش ک ...

وای مرسی ک انقد اطلاعات بهم دادید خوب شد این تایپکو زدم 💋چندسالتونه شما

عشقم حتما اینا ک‌گفتی انجام میدم فقط لیزر موهای زائد میرم کلا ماهی یبارر شیو‌میکنم ترشحاتم ندارم&nbs ...

شیو نکن لطفا

کلللل تیرگیات بخاطر همین ژیلت لعنتیه

چندماه بذارش کنار میفهمی چقد تاثیر داشته 

عه پس تقریبا همسنیم 💋

عه چه عالی🥲💜

من کلا از اینکه میبینم بقیه به پوست و‌ موهاشون و بدنشون میرسن خیلی خوشم میاد همیشه تجربیاتمو کامل توضیح میدم برای همه

این کرم درمالیفتم چیزی بود که ازش راضی بودم خوبه

شیو نکن لطفا کلللل تیرگیات بخاطر همین ژیلت لعنتیه چندماه بذارش کنار میفهمی چقد تاثیر داشته 

اره میگم ماهی یکبار  شیو‌میکنم بخاطر لیزر که میرم.دیگ همینم نمیکنم با موبرمیبرم , امشب حتما این مهناو دمالیفتو میخرم 

2706