2737
2734
عنوان

شلوارکی که

125 بازدید | 19 پست

شلوارکی که تا نیم وجب بالای زانومه بپوشم ایراد داره🤔

به نظر من نداره.. میترسم بپوشم خواهرم غُر غُر کنه😐

به تاپیک های قبلاً من ،اصلاً اصلاً نگاه نکن.🙂 دیگه تا هشتم تیر ، اینجا نمیام.🙂

کجا تو خونه؟ نه

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه دیگه چه ایرادی 

سلام 🖖 تویی که داری امضای آذرُ میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم صرفا نظر شخصیمه پس اگه باهام مخالفی راحت باش من دوستدارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 اگه بهتون درخواست دادم بدونید میخواستم پروفایلتون رو باز کنم دستم خورده(اینو گفتم چون معمولا زیاد اتفاق میوفته😂)
به خواهرت چه ربطی داره

نمیدونم به لباسم خیلی ایراد گرفته

من عادت ندارم تو خونه شلوار بپوشم همیشه شلوارک میپوشم

مانتو کوتاه میپوشم یه بار بهم گفت بی حیا😐

همیشه هم نگاه میکنه ببینه مانتوم رو خشتکم رو میگیره یا نه😐 نمیدونم چه جال و حوصله ای داره

2740
نه دیگه چه ایرادی 

نمیدونم به لباسم خیلی ایراد گرفته

من عادت ندارم تو خونه شلوار بپوشم همیشه شلوارک میپوشم

مانتو کوتاه میپوشم یه بار بهم گفت بی حیا😐

همیشه هم نگاه میکنه ببینه مانتوم رو خشتکم رو میگیره یا نه😐 نمیدونم چه حال و حوصله ای داره

غلط کرده دوتا بزن تو دهنش آدم شه من باشم جواب میدم به اون ربطی نداره

خب اصلا کی گفته ما دوتا باید مثل هم باشیم😔

فکر میکنم عقده داره

اولا عصبی میشدم الان سِر شدم😅

وقتی هم باهاش برم بیرون میفته پشت سرم به من میگه بیفت جلو😐 که مثلا کسی بهم نزدیک نشه کسی بهم کاری نداشته باشه😔 باباااا منم باید وارد جامعه بشم دیگه 

یه بار بهش گفتم میفهمم چرا اینجوری میکنی گفت تو بی حیایی😶

نمیدونم به لباسم خیلی ایراد گرفته من عادت ندارم تو خونه شلوار بپوشم همیشه شلوارک میپوشم مانتو کوتا ...

مشکل از ایشونه

شما توجه نکن

سلام 🖖 تویی که داری امضای آذرُ میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم صرفا نظر شخصیمه پس اگه باهام مخالفی راحت باش من دوستدارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 اگه بهتون درخواست دادم بدونید میخواستم پروفایلتون رو باز کنم دستم خورده(اینو گفتم چون معمولا زیاد اتفاق میوفته😂)
2706