2733
2739
عنوان

خانومای شاغل

115 بازدید | 17 پست

شما چه جوری هم به خودتون می‌رسید هم به نظافت خونه و آشپزی و تفریح و کار؟  من ۵ میام خونه همش حواسم هست ظرف کثیف نمونه زودی می‌شورم خونه رو نمیذارم بهم بریزه آشپزی میکنم میشه ساعت ۸ و ۹. دوست ندارم برم سرکار 😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همسرت همکاری نمیکنه؟ 

منم ساعت کاریم از ۷ تا ۵ هست، ولی اگر همسرم نباشه به هیچکاری نمیرسم. آشپزی هم با خودمه، یه شب درمیون درست میکنم. نظافت در حد اینکه ریخت و پاش نشه، تو هفته آخر شبا انجام میدیم. نظافت کلی آخر هفته اونم باهم انجام میدیم. 

2740

قبل تولد دخترم دو شیفت میرفتم سر کار و تموووم کارای خونه با خودم بود، الان با یه بچه کوچیک میرم سر کار، ظهر که میام بعد از نهار، شام رو درست میکنم، بعد از ظهر میرم سر کار و شب که میام نهار فردا رو میذارم، تا نظافت خونه رو انجام میدم و به کارای شخصیم برسم میشه یازده شب، فردا روز از نو روزی از نو، کلا خیلی فعالم، رب و پیاز داغ و مربا و لواشک و سبزی خشک و کیک و شیرینی و اینا خودم درست میکنم، همیشه دو وعده غذای آماده توی فریزر دارم، خونه همیشه تمیز و مرتبه، چون زندگی و کارم رو دوست دارم برام سخت نیست و چون فعالیتم زیاده اندام عالی دارم.

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.

اینجوری که اگر همسرم شاغله منم هستم وظیفه خودم نمیبینم داخل زندگی مشترک همه چیز با من باشه تربیت بچه باشه اونم باید باشه آشپزی باشه اونم باید باشه برتری به من نداره که من وایسم کلفتی ایشون تن پروری کنه اگر بفهمونین به همسرهاتون چون زنین گناه نکردیم که بشیم جمع کن بشور بساب شوهر به همه چیز میرسین و اینقدر شکسته نمیشین 

اینجوری که اگر همسرم شاغله منم هستم وظیفه خودم نمیبینم داخل زندگی مشترک همه چیز با من باشه تربیت بچه ...

شوهرم خیلی کمک می‌کنه آشپزی جارو ظرف شستن کلا هرکاری اصلا اینجوری نیست کار خونه انجام نده ولی بازم هردومون همش درگیر کار خونه و بیرونیم 

2706