2737
2739

اجرتوون باامام حسین علیه السلام

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼

همه آنهایی که رفته اند 

را یاد کنیم با دادن خیرات 

و یا فاتحه و صلواتی

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ

الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ ،مَالِكِ يَوْمِ الدِّينِ

إِيَّاكَ نَعْبُدُ وإِيَّاكَ نَسْتَعِين

اهدِنَا الصِّرَاطَ المُستَقِيم

صِرَاطَ الَّذِينَ أَنعَمتَ عَلَيهِم

غَيرِ المَغضُوبِ عَلَيهِمْ وَلاَ الضَّالِّينَ

بِسْمِ اللهِ الْرَّحْمَنِ الْرَّحِيمِ

قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ ،اللَّهُ الصَّمَدُ

لَمْ يَلِدْ وَلَمْ يُولَدْ ،وَ لَمْ يَكُن لَّهُ كُفوأ احد

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَعَجِّلْ فَرَجَهُم

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پیرو تاپیک قبلی ،

من هر سال می‌بخشم ولی دوباره پشیمون میشم. وقتی میام شهرستان بازم میبینم برادرم مادر هفتاد سالمو کتک می‌زنه و فحش ناموسی میده و کمک مالی و جانی نمیکنه و حتی جایی برای خرید نمیرسونش،میبینم که هیچوقت نمیشه بهش انتقاد کرد چون به همه می‌پره و همرو اذیت 

میکنه و فحش میده و حمله میکنه، چطور میتونم ببخشم؟ وقتی میبینم دیر ازدواج کردنم و بچه دار نشدنش بخاطر این بود که پدرم، مادرمو تو اوج جوانی طلاق داد و رفت دنبال عشق یه دختر ترشیده ای که ده سال ازش بزرگتر بود، و متاسفانه هر خواستگاری که برام میومد بخاطر اینکه بچه طلاقم منو نمی‌خواست ، اینارو همه از چشم پدرم میبینم و نمیتونم ببخشم، عدم اعتماد به نفس شدید و ساده لوحی و مهرطلبی شدیدی که دارم بخاطر رفتار بد و تحقیرآمیز زن پدرم بود و همه اینها هنوزم در وجودمه و هر لحظه تو روابط اجتماعی و زندگیم اثر گذاشته و زجرم میده، چطور زن پدرم و ببخشم؟ وقتی خاطرات تلخ رفتار زن پدرم یادم میاد هنوزم عذاب میکشم

آقای قرائتی می‌گفت ببخشید و فلان ولی میخواستم بهش بگم یه بار یکی می‌زنه تو صورتت ولی هفته بعد یادت می‌ره و میگی بخشیدم، ولی وقتی یکی یه کاری می‌کنه که تا آخر عمر تو زندگیت تاثیری داره چی؟ بازم میبخشی؟ یکی که کار بدشو همیشه تمدید می‌کنه چی؟ مثل برادرم که با ۴۸ سال سن هنوزم دست از سر مادرم برنمیداره و روز به روز رفتارش بدتر میشه، هربار که مادرم زنگ میزنه و از پشت تلفن زجه میزنه ، هربار که جلو شوهرم بهش بی احترامی میکنه، هربار که دایم رو سرش غر میزنه و ذره ذره تحت فشار قرار میده، هربار که وسیله های آشپزخونه رو برمی داره و تو باغ و خونه دوستاش گم و گور می‌کنه ، اگرم اعتراض کنی میگه به تو چه، خونه منه، تو شوهر کردی، هربار که وسیله های خونه رو می‌شکنه و  هیچوقت تعمیر نمیکنه، هربار که اگه چیزی خراب شده همیشه دوتا داماد باید جورشو بکشن، اون دست به سیاه و سفید نمیزنه، بازم باید ببخشم؟ 

واقعا بخشیدن برای کسی که اثر کارها و بدی هاش همیشگیه یا برای کسی که بدیشو تمدید میکنه، بی معنیه، الان اگه پدرم هوس باز نبود من زود ازدواج میکردم زودم بچه دار میشدم نه اینکه الان نابارور و حسرت به دل باشم، با اینکه هم زیبا بودم هم کلی خواستگار داشتم، لعنت به ظالم

پیرو تاپیک قبلی ، من هر سال می‌بخشم ولی دوباره پشیمون میشم. وقتی میام شهرستان بازم میبینم برادرم ما ...

واقعا ی وقتایی فقط باید سپرد به خدا خوب و بدشو خودش میدونه خیلی دردناک بود واقعا و خیلی به کامنتتون فکر کردم باعث شد یکم بیشتر به خودم بیام 

واقعا کلمات قاصرن ازبیان احساسم فقط میتونم بگم ان شاءالله خداخودش درست کنه و به خیربرسونه

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼