2737
2734
عنوان

یه سوتی بد دادم 🤦🤦😬😬😬😬

227 بازدید | 11 پست

پشتیبانم زنگ زد گفت چه خبر گفتم سلامتی خندید گفت حال و احوال که نمبخواییم بکنیم بگو چیکار کردی 

آب شدم یعنی میدونستم باید از درسایی که خوندم بگما نمیدونم چرا اینجوری گفتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگفتی حالا یه حال احوال کنیم میمیری

گیر کردم تو شبی که٫٫٫٫گفتی باید جدا شیم٫٫٫٫چشامو وا میکنم میبندم٫٫٫٫پیشم شاید تو باشی°°°عضو گروه قرمز مانکن های زیبا❤️وزن اولیه ۸۸ ... وزن هدف 60🔒:)
2731

همچینم بزرگ نبود. 

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  

من انقدر جلوی مشاورم سوتی میدم عادیه😂😂

جوابِ کسایی ک دلشون دعوا میخواد رو نمیدم و براشون آرزوی آرامش میکنم😊 تاپیک هایی ک به عقایدم توهین کنند(حجاب و پوشش و رهبری و نظام جمهوری اسلامی و ...) رو گزارش میزنم
2738
چه بی جنبه اس  منم در جواب مشاورم میگفتم سلامتی بعد اون میگفت خب از درسا چه خبر؟ اون موقع توضی ...

آره😂😂

جوابِ کسایی ک دلشون دعوا میخواد رو نمیدم و براشون آرزوی آرامش میکنم😊 تاپیک هایی ک به عقایدم توهین کنند(حجاب و پوشش و رهبری و نظام جمهوری اسلامی و ...) رو گزارش میزنم

😅😅😅 منم یه بار دانشگاه سر کلاس کاربرد کامپیوتر، کلاس عملی بود چند نفری داشتیم رو نرم افزار کار میکردیم استاد اومد کنارمون گفت خب چه خبر؟ گفتم سلامتی استاد 😆 کم مونده بود بیاد بزنه 😕😂😂😂😂😂

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!