2737
2739
عنوان

جاریم با همه روبوسی کرد جز من

218 بازدید | 12 پست

عید  وارد جمع شد با همه زنا روبوسی کرد ب من فقط دست داد اونم از عقب دسشو دراز کرد دعوا نکردیم تا بحال.  بنظرتون چرا اینکارو کرده ناراحت شدم شوهرم گفت از حسودیشه میخوام بدونم نظرتون چیه و چطور تلافی کنم و محل نزارم. عزیزان ب امضام توجه کنید چون من دوس دارم تاپیک تکراری بزارم اونایی که نظر ندادن بدن با تچکر

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو خوب رفتار کن، اگر منظور داشته، هم خجالت میکشه، هم میگه چه بامعرفته،

بد رفتار کنی ، فقط روابط رو به گند می کشید 

جاری های من، عین خواهر دلسوزند 

رفتار هممون خوب بوده که خیلی همو دوست داریم

احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند  استالین دیکتاتور روسیهً ،خواست که برای او مرغی بیاورند او آنرا گرفت در حالیکه با یک دست آنرا میفشرد با دست دیگر شروع به کندن پرهای آن مرغ کرد مرغ از درد فریاد می زد و سعی می کرد از هر راه ممکن فرار کند. پس از پایان کار به یارانش گفت: "حالا ببینید چه اتفاقی می‌افتد" او مرغ را روی زمین گذاشت و چند دانه گندم جلوی او ریخت و از او دور شد همکارانش دیدند که مرغ بیچاره در حال درد و خونریزی او را دنبال میکند استالین با دانه‌های گندم ، مرغ را به هر گوشه از اتاق بسمت خود می‌کشید در همه این مراحل مرغ پی در پی ، او را تعقیب می‌کرد و قدم به قدم همراه او بود!!استالین گفت:مشاهده می‌کنید که مرغ با وجود تحملِ تمام دردهایی که من برای او ایجاد کردم؛ به دنبال من می‌آید  احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند!
2740

خوب چندتا احتمال داره 

یکیش میتونه حسودی باشه 

یکیش اینکه برای خودش مرز قائل میشه دربرخورد باشما 

یکیش اینکه جاری بازی میکنه 

درهرحالت اصلا برات مهم نباشه و توهم اصلا باهاش روبوسی نکن

خدایی که دغدغه ی از دست دادنت را ندارم؛ دوســـــــتت دارم💚