2737
2739
عنوان

محصولات پوستی من✨️🌱🤍عکس📸

389 بازدید | 49 پست

¹-فوم شست و شوی صورت ویتالیر🌱

(عااااااالیه یه شدت ازش راضیم چربی صورت رو کنترل میکنه و باهاش جوش نمیزنم اصلا)

²-ضد آفتاب مای فلویید🌱

(به شدت سبکه و فاقد چربیه و صورت رو برق نمی‌اندازه)

³-کرم آبرسان رویوال🌱

(آبرسانی خوبی داره و مهم ترین نکته اش:فاقد چربیه که باهاش جوش نزنم..بافت آبکی مانند داره)

⁴-شامپو بدن ضد جوش آردن🌱

(مناسب پوست های چربه و تأثیر نسبتا خوبی داره)

⁵-سرم روشن کننده و ضدلک پیگمنتا آردن🌱

(معجزه ست...روی لک های جای جوش خیلی خوب جواب میده)

⁶-اسپری ضد جوش آردن🌱

(زیاد ازش راضی نیستم فکر می‌کنم باید مداوم ازش استفاده بشه که نتیجه بده)

شما هم اگه خواستید محصولات تون رو که استفاده‌ میکنید بگید..🤍🦋

من که به شدت تغییر کرده پوستم🌱🥺با روتین پوستی...احساس می‌کنم حال پوستم بهتره..

الان عکس شونو میزارم.

"من از امروز شروع به تغییر میکنم" ✨️🌱 ^۱۴۰۳/۱/۱۲^ تغییر مثبت🌿🤍 رو به جلو...🏃‍♀️ دیگه بی انگیزه و ناامید نیستم نسبت به زندگیم 🙂 شاید یه روزایی حالم خیلی بد بود، اما یاد گرفتم که:✨️🌱 زندگی همیشه قرار نیست ایده ال باشه... قرار نیست همیشه بخندی همیشه کارای مثبت کنی همیشه فکرت و رها کنی... یه جاهایی هم زندگی سختی داره غم و غصه داره ناراحتی داره گریه داره! که وجود همه اینا لازمه زندگیه! نباید ناامید شد✨️🫂🤍 شروع دوباره 🏃‍♀️🤍🌿 خودش یه برد محسوب میشه🌱 خودت حال خودتو خوب کن و با کارای کوچیک توی خودت انگیزه ایجاد کن. حذف ادمهای سمی از زندگیت🦋 اولین قدم برای خوب کردن حالته...

همشون ک مال جوشن😑چه خبر این همه جوش میزنی 

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پوستم چربه فکنم این روتین ب دردم بخوره ن؟

باران باش و ببار؛مپرس کاسه های خالی از آن کیست..🦋🌱زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️

"من از امروز شروع به تغییر میکنم" ✨️🌱 ^۱۴۰۳/۱/۱۲^ تغییر مثبت🌿🤍 رو به جلو...🏃‍♀️ دیگه بی انگیزه و ناامید نیستم نسبت به زندگیم 🙂 شاید یه روزایی حالم خیلی بد بود، اما یاد گرفتم که:✨️🌱 زندگی همیشه قرار نیست ایده ال باشه... قرار نیست همیشه بخندی همیشه کارای مثبت کنی همیشه فکرت و رها کنی... یه جاهایی هم زندگی سختی داره غم و غصه داره ناراحتی داره گریه داره! که وجود همه اینا لازمه زندگیه! نباید ناامید شد✨️🫂🤍 شروع دوباره 🏃‍♀️🤍🌿 خودش یه برد محسوب میشه🌱 خودت حال خودتو خوب کن و با کارای کوچیک توی خودت انگیزه ایجاد کن. حذف ادمهای سمی از زندگیت🦋 اولین قدم برای خوب کردن حالته...
2740

منم این شامپو اردن رو میزدم تموم شده برای بدن بنظرم خوبه برای پوست چرب

این اسپری اردن ضد جوش هم دارم من اوایل که میزنم ازش جوش ریز میزنم بعدش پشت هم بزنم اوکی میشه نمیدونم تاثیر داره یا نه ولی خب میزنم تموم شه

همشون ک مال جوشن😑چه خبر این همه جوش میزنی 

خب عزیزم پوستم مشکل دیگه ای نداره...فقط یکم جوش میزنم

وابسته به مشکل پوستیت باید محصولات روتین پوستی تهیه کنی...مثلا یکی منافذ باز داره یکی لک داره یکی چروک و...

من چون پوستم به شدت حساسه باید چیزی بگیرم که باهاش جوش نزنم.. به شدت راضیم از اینا الان

البته پوستم مختلطه*🦋🌱

تونر برنید رز ک هم منافذ جمع میکنه هم پوست روشن 

پودر مام نیکا ک بعد حموم میزنم

دستمال مرطوب بچه ک ارایشم پاک میکنم

قرص جدشان ویتامین سی برا کلاژن سازی و برای بدن خوبه قرص ویتامین دی هم میخورم اهن و قرص ویتامین E ماسک ورقه ای ویتامی سی ماسک ورقه ای عسل و ماسک طلا میزنم ماساژ صورتم برا سفتی صورت میزنم کرم ابرسان دست ویتامین سی روغن بچه برا دور ناخنم میزنم 

فوم فوندز ک هم اسکرابم هست هندونش میزنم 

سرم زیرچشم ویتامین سی میزنم

سرم صورتم ویتامین سی میزنم

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹
2706