2733
2739
عنوان

محصولات پوستی من✨️🌱🤍عکس📸

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 49 پست
رتینول فعلا نزن زوده یکم اره عزیزم کلا نیاسینامید جلوگیری میکنه از ایجاد جوش والا برند مختلف هست ی ...

اره حتما میگیرم مرسی که گفتی🥺🫂🌿

"من از امروز شروع به تغییر میکنم" ✨️🌱 ^۱۴۰۳/۱/۱۲^ تغییر مثبت🌿🤍 رو به جلو...🏃‍♀️ دیگه بی انگیزه و ناامید نیستم نسبت به زندگیم 🙂 شاید یه روزایی حالم خیلی بد بود، اما یاد گرفتم که:✨️🌱 زندگی همیشه قرار نیست ایده ال باشه... قرار نیست همیشه بخندی همیشه کارای مثبت کنی همیشه فکرت و رها کنی... یه جاهایی هم زندگی سختی داره غم و غصه داره ناراحتی داره گریه داره! که وجود همه اینا لازمه زندگیه! نباید ناامید شد✨️🫂🤍 شروع دوباره 🏃‍♀️🤍🌿 خودش یه برد محسوب میشه🌱 خودت حال خودتو خوب کن و با کارای کوچیک توی خودت انگیزه ایجاد کن. حذف ادمهای سمی از زندگیت🦋 اولین قدم برای خوب کردن حالته...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سیمپل داشتم مدل لایت تموم شد اونم خیلی سبکک بودد انگار آب میزدم

آره سیمپل هم عااااالیه✨️🌱

"من از امروز شروع به تغییر میکنم" ✨️🌱 ^۱۴۰۳/۱/۱۲^ تغییر مثبت🌿🤍 رو به جلو...🏃‍♀️ دیگه بی انگیزه و ناامید نیستم نسبت به زندگیم 🙂 شاید یه روزایی حالم خیلی بد بود، اما یاد گرفتم که:✨️🌱 زندگی همیشه قرار نیست ایده ال باشه... قرار نیست همیشه بخندی همیشه کارای مثبت کنی همیشه فکرت و رها کنی... یه جاهایی هم زندگی سختی داره غم و غصه داره ناراحتی داره گریه داره! که وجود همه اینا لازمه زندگیه! نباید ناامید شد✨️🫂🤍 شروع دوباره 🏃‍♀️🤍🌿 خودش یه برد محسوب میشه🌱 خودت حال خودتو خوب کن و با کارای کوچیک توی خودت انگیزه ایجاد کن. حذف ادمهای سمی از زندگیت🦋 اولین قدم برای خوب کردن حالته...
دقیقااااا🥲🫂 چیکار کنم از شرشون خلاص بشم...🥲 ۱۷ سالمه البته الان خیلی تغییر کردم بهتر شدم.. ...

والا من خودمم هنوز خلاص نشدم

ولی اگه جای جوش قدیمی تیره داری لایه بردار و ضدلک بزن من ترتینوعین میزنم روشون رفتن ولی خب خیلی بویه حتما راجبش بخون قبلش 

شوینده های حاوی سالسیلیک اسید 

من قبلا ضدجوش سراوی داشتم تموم شد گرونم هست یه مقدار وای خیلی خوب بود جوش های ریزم رو برد لایه برداری کمی هم داشت

ضدجوش لافارر هم خوبه زرد رنگه پماده برای جوش خشک می‌کنه برای پوست هم براقی رو تا حدودی میگیره خوبه 

2731

آها ببین اگه پوستت کم اب یا قرمز شد در اثر شوینده یا هرچی 

ترمیم کننده ضد قرمزی بیتروی خیلی خوبه قشنگ پوسته پوسته صورتت رو میبره با اینکه غلیظ هم هست اما برای پوست خیلی خوبه احساس سنگینی نداره

شوینده بیتروی هم استفاده کردم سالسیلیک اسید داشت یکم زیاد خشک میکرد پوستو بد نبود