2733
2739
عنوان

تروخدا بیاید ، دندونپزشک تو سایت هست؟😭

| مشاهده متن کامل بحث + 968 بازدید | 125 پست
چ ربطی داره؟ چرا نا امیدش میکنی؟ حالا من تیزهوشان بودم درسخونم بودم چ گلی زدم تو سرم؟ خیلیا حتی بد ...

اینکه تیزهوشان باشی و قبول نشی یکطرف دیگه ماجراست.

بله نصف تیزهوشانیا پزشکی و دندون و دارو قبول میشن

از روی امار اینطوری میشه گفت

وگرنه هرکسی متفاوته

اکثر رتبه های خوب مدرسه خوب رفته از اول درس خون بوده

بنظرم یه سر به سالن مطالعه شهرتون بزن ببین چقدر پشت کنکوری هست که همه هم دندون میخوان

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^
سهمیه داشته یا دولتی نیاوره چون اصلا نداریم چنین چیزی

همون آزادم رتبه خیلی خوب میخواد

اتفاقا یا دولتیه ولی تعهدی

یا سهمیه

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه هم پزشکی و هم دندون آزاد تهران رو زدم نیاوردم  حتی مازاد آزاد هم زدم  ولی روزانه یه ش ...

پزشکی؟ 

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
چجوری میشه ابنکارو کرد؟ رتبه رو تا چقد درست میکنه؟ و اینکه بعد دو سال تموم میشه مهاجرت و حقوق و اینا ...

اشتباهی گفتم..

دوبرابر مدت تحصیلت 

من قندو از زندگیم حذف کردم چرا فک کردی تو عنو نمیتونم حذف کنم؟
2731
مهندسی برا مهاجرت عالیه

برای مهاحرت علوم پایه بخصوص شیمی

دانشگاه تهران یا شریف

و پرستاری

اینا عالین

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
2740
مرکز یه  استان اطراف تهران

عزیزم ببخشید من این همه سوال میکنم اخه خودمون امسال کنکوری داریم میخوام بدونم وضعیت قبولیای پارسال چطور بوده

شرمنده فقط یه سوال دیگه میکنم

پزشکی مازاد چه شهرایی زده بودید که نشد؟

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
برای مهاحرت علوم پایه بخصوص شیمی دانشگاه تهران یا شریف و پرستاری اینا عالین

پرستاری چجوریه؟ چجوری باید برا مهاجرت اقدام کرد؟ اونجا باید درس بخونی یا اینجا بخونی تموم کنی بعد بری؟ کدوم کشور؟

خب چجوری؟ چقد بخونم؟ من ترم اول روزی هشت ساعت میخوندم تستم روزی بیستا میزدم معدلم شد ۱۸😐

عزیزم‌روزی ۸ ساعت برای یک دانش آموز غیر ممکنه 

شما احتمالا درست محاسبه نکردی 

و اینکه معدل ۱۸ خیلی برای حتی ۵ ساعت یا ۴ ساعت مطالعه کمه

باشه     اون تعهدی بوده دختر خالم 660 شد قبول نشد امسال

دخترخالت از اون ور بوم افتاده بنده خدا😅🤦🏻‍♀️

قطعا قبول میشده با رتبه ۶۶۰ ولی انتخاب رشتش اشتباه بوده

پرستاری چجوریه؟ چجوری باید برا مهاجرت اقدام کرد؟ اونجا باید درس بخونی یا اینجا بخونی تموم کنی بعد بر ...

پرستاری عالیه برای مهاجرت

کانادا المان استرالیا سر و دست میشکنن

مهاجرت شغلی کنی ، درستو اینحا بخون چون ایران ارزون تره

2706