2733
2734
عنوان

عکس از لباس مجلسی میذارید🤌🤌

| مشاهده متن کامل بحث + 714 بازدید | 66 پست
هرکدومش ی قشنگی داره ولی مشکی لامصب شیکه دیگ👌😎

وایی اره مشکی ک خیلییی خاصه😍

ولی مشکی ساده نمیخوام

حدااقل لمه باشه ک مجلسیش کنه

مدلی ک میخواستم  دیدی؟

بالاتر گذاشتم

🌱 خداوند در هر لحظه راهنمای زندگی من است🌱
وایی اره مشکی ک خیلییی خاصه😍 ولی مشکی ساده نمیخوام حدااقل لمه باشه ک مجلسیش کنه مدلی ک میخواس ...

اره دیدم شیکه لمه واس سن پایین مناسب نیس ها عزیزم حالا میخای ازسادگی دربیاد مثلا رو یقش یکم کارکنه واست بعد لمه جذب میشه این جوری نمیشه درش اورد 

یه‌شبایی تو زندگی آدمیزاد هست که بعد از ساعت‌ها فکر و خیال و به خودش میاد و می‌بینه روحش از اعماق وجود داره گریه می‌کنه ولی از چشماش هیچ اشکی نمیاد . !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واییی دقیقا منم مدنظرم همین بود وایییی چقدر تعجب بر انگیز😅😳

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔
اره دیدم شیکه لمه واس سن پایین مناسب نیس ها عزیزم حالا میخای ازسادگی دربیاد مثلا رو یقش یکم کارکنه و ...

اره راس میگیاا

ب این قسمتش دقت نکرده بودم🤦‍♀️

بیشتر برای بالای ۳۰ ، ۴۰ قشنگه

ب نظرت چ جنسی بخرم؟

من زیاد تو پارچه تخصص ندارم😐😅

🌱 خداوند در هر لحظه راهنمای زندگی من است🌱
2728
اره راس میگیاا ب این قسمتش دقت نکرده بودم🤦‍♀️ بیشتر برای بالای ۳۰ ، ۴۰ قشنگه ب نظرت چ جنسی ...

مدلتو ب خیاطت نشون بده بهت میگه عزیزم

یه‌شبایی تو زندگی آدمیزاد هست که بعد از ساعت‌ها فکر و خیال و به خودش میاد و می‌بینه روحش از اعماق وجود داره گریه می‌کنه ولی از چشماش هیچ اشکی نمیاد . !
سایز بدن تون چیه؟؟ میشه بگید 

من ۳۸ گلم

عروسی داریم چندوقت دیگ اینو میخام بدوزم فقط استینش رو بلند میگم بدوزه شیکتر میشه بنظرم

نظرمو راجبش بگم ناراحت نمیشی؟

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲
2738
نظرمو راجبش بگم ناراحت نمیشی؟

ن بفرمایین

ب من نظر من ی لباسی بگیر ک فیت تنت باشه بلند زیاد خوب نی آدم بزرگ نشون میده 

عزیزم سنم اونقدرا هم کم نیس😁۳۲ سالمه بعدشم ک مجلس قاطیه ولباسم بلند باشه راحت ترم کوتاه خودم معذب میشم

2706