2737
2734
عنوان

کیا دوست دارن اینستاگرام کلا جمع بشه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1105 بازدید | 94 پست
خب شما ک جنبه نداری باظاهر زندگی بقیه افسرده میشی پاکش کن

اصلا ربطی به جنبه نداره!

قشنگترین نصیحت زندگی رو عمم بهم کرد:                                که گفت یه جور زندگی کن که من فـوش نخورم😐😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من و دوس پسرم دوتایی پاک کردیم ولی خب خوبه از بعضی لحاظ ها. مثلا بوتیک ها جنس جدید میارن می‌بینیم&nb ...

بهترین کارو کردی باور کن اکثر خیانتها به خاطر همین اینستاگرامه از بس خراب ریخته توش

2731
واسه من که خیلی به درد بخوره کلی پبج خوب فالو دارم از آموزش آشپزی تا رانندگی. خداروشکر قدرت اراده دا ...

میاد تو اکسپلور

بعد خیلی زور داره مردم به اینا قدرت میدن ایناهم بددهنی میکنن به ملت

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
ما چه دوست داشته باشيم چه دوست نداشته باشيم به زودي بساط اينستاگرام هم جمع ميكنن . اول سايت هاي مسته ...

اخه سایت مستهجن به چه درد میخوره خودت میگی مستهجن

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
2738
میاد تو اکسپلور بعد خیلی زور داره مردم به اینا قدرت میدن ایناهم بددهنی میکنن به ملت

خود مردم گنده میکننشون!کاش هیچکس هیچ‌بلاگری فالو نکنه یه عدا مرد هول این دخترارو گنده میکنن

شده مثل داستان حجاب ، طرف خودش به هردلیلی باحجابه شوهرش یه ادم هرزه و سست عنصر و خیانت کاره بعد میره یقه ی دختر مردمو میگیره که اگه حجاب داشتی شوهرم از راه به در نمیشد !

خب عزیزم وقتی میبینی نمیتونی ازش استفاده ی مفید کنی حدفش کن ، حتما باید تو محدودیت باشید ؟ با خودکنترلی اشنایی ندارید ؟

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
والا چه ربطی داشت اصلا؟

من با شما نبودم گفته جنبه نداری افسرده میشی حذف کن من گفتم ربطی به جنبه نداره

قشنگترین نصیحت زندگی رو عمم بهم کرد:                                که گفت یه جور زندگی کن که من فـوش نخورم😐😂
چه ربطی به جنبه داره؟کامنتارو بخونی میبینی اکثرا همنظرن 

چرا ربطش اینه شما میشینی زندگی خودتا باطاهری ک ازاونا میبینی مقایسه میکنید و در اخر اینطور میشی پس باید جنبتوببری بالا

﮼هیچۍواسم‌مثلِ‌توقشنگ‌نیست دلبر!♥️👩‍❤️‍👨
ما چه دوست داشته باشيم چه دوست نداشته باشيم به زودي بساط اينستاگرام هم جمع ميكنن . اول سايت هاي مسته ...

عزیزم همین الان مسدودن با وی *پی ان باید بری تا مسدودیت شو دور بزنی

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
میاد تو اکسپلور بعد خیلی زور داره مردم به اینا قدرت میدن ایناهم بددهنی میکنن به ملت

خب تو اکسپلورم چیزی رو میبینم که بخوام وگرنه رد میکنم مثل تاپیکای نی نی سایت. راجع بددهنیشون هم نظری ندارم چون نمیبینمشون پولشونم از جیب من برنمیدارن. حرص درآرتره اینه که همینایی که بیشتر حرص میخورن از پول درآوردن بلاکرا بیشتر پیگیرشون هستن. 

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌
2706