2737
2734

تاپیک قبلیم گفتم واضح اینجام خلاصه میگم امشب عروسی داداش جاریمه ک جدا شده و از اقوام دور خانواده همسرم هستن و الآنم ک جدا شده با شوهرش صحبت می‌کنه با خانواده شوهرم گاهی حتی عیدی اومد بچشو ببره بعد اومد خونه مادرشوهرم نشست بگو بخند رفت تو مغازه خواعرشوهرم کلی نشست و اینا بعد برا هممون کارت جدا داده با اینکه ما ی شهر دیگه هستیم جدا برامون کارت آوردن جاری سابقم ب شوهرم زنگ زد کلی اصرار ک حتما بیاین ب خودمم دوباره گفت ک حتما بیاین و فلان حالا بنظرتون چکار کنم میترسم برم بعد اونایی ک اونجا هستن بگن اینا چقد پرو هست ک اومده

درونم یه دختر بچه ای هست که همه چیزو با بغض قبول کرده.....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

بعد میگم احتمال چند درصد شاید بهم برگردن من زشت میشم و منو جاریم قبلطلاقشب حدی رابطمون خوب بود ک زبانزد بود مثل دوتا خواهر هنوز صمیمی تر

درونم یه دختر بچه ای هست که همه چیزو با بغض قبول کرده.....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
بعد میگم احتمال چند درصد شاید بهم برگردن من زشت میشم و منو جاریم قبلطلاقشب حدی رابطمون خوب بود ک زبا ...

دیگ بااین تفاسیر براچی جداشدن

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر برم جلو بقیه زشته نرم جلو جاری بنده خدا زشته احترام گزاشته

2731
دیگ بااین تفاسیر براچی جداشدن

والا نمی‌دونم من خواهرشوعرم میگف باهم حرف میزنن باور نمی‌کردم عیدی با برادرشوهرم ک صحبت میکردم میگف نگا الآنم داره بهم زنگ میزنن دیدم درست میگه

من باشم میذارم همسرم تصمیم بگیره 

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
2740

به نظرم به عنوان یه دوستی نگاه کن که عروسیش دعوتت کرده نه جاری که طلاق گرفته ببین بعنوان دوستت میتونی نری عروسیش؟؟

دخترگلم 1400/8/2ساعت23:55به دنیااومد تواون لحظه براسبزشدن دامن همه منتظرادعاکردم
من بودم میرفتم. البته اگر مادرشوهرت اینا شاکی نمیشن

اونا می‌دونن ک میریم اگر مخالف بودن میگفتن چیزی من نگران اونا نیستم چون در هر صورت همیشه طلبکارن من نگران بقیم اونایی ک اونجا هستن

به نظرم به عنوان یه دوستی نگاه کن که عروسیش دعوتت کرده نه جاری که طلاق گرفته ببین بعنوان دوستت میتون ...

نه اصلا درسته من خیلی براش کارها کردم خیلی هم خودش هم بچش منت نمیزارم حلالش و اون یسری ناراحتم کرد ولی خب من اصلا نمیتونم جواب محبتو ندم یعنی اگر فقط کارت داده بود نمی‌رفتم وقتی زنگ زده زشته 

والا نمی‌دونم من خواهرشوعرم میگف باهم حرف میزنن باور نمی‌کردم عیدی با برادرشوهرم ک صحبت میکردم میگف ...

درسته اگ نگرانید استخاره بگیرید شاید از حیرت خارج شید

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
اگر برم جلو بقیه زشته نرم جلو جاری بنده خدا زشته احترام گزاشته

جلو بقیه زشت نیست، الان زندایی های من با جدایی یکیشون هنوزم باهم دوتا دوست خوبن، حتی با وجود اختلاف فاحش روحیات و پوشش و اعتقادات، از نظر هیچ بنی بشری در خانواده ما این قضیه بد نیست که هنوزم به از جدایی دایی بزرگم اینا باهمن،تازه علت جدایی هم خود زنداییم بود که داییمو نخواست ،چون نمی‌خواست کسی هر لحظه بهش خیلی چیزهارو رعایت کن، میخواست تو سن پنجاه و خورده ای آزاد آزاد باشه

من باشم میذارم همسرم تصمیم بگیره 

اون روز اول سفت و سخت گفت میریم بعد دیشب دودل بود نظرش رو به نرفتن بود ولی امروز دیدم اومده رفته آرایشگاه و میگه بریم

2706